پنج شنبه 5 ارديبهشت 1398 - 19 شعبان 1440 - 25 آپريل 2019
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

نقل و انتقالات این روزها «جفت پوچ»است/ فعلا همه بازارگرمی می‌کنند

برخي همچنان بلاتکليف هستند؛

نقل و انتقالات اين روزها «جفت پوچ»است/ فعلا همه بازارگرمي مي‌کنند

فصل نقل و انتقالات شانزدهمين دوره رقابت‌هاي ليگ برتر در شرايطي سپري مي‌شود که اکثر خبرهايي که در مورد جابجايي‌ها مطرح مي‌شود واقعيت ندارد و بيشتر يک بازارگرمي براي بالا بردن قيمت است.

به گزارش خبرنگار مهر ، اين روزها  شايعه مثل پيچک به نقل و انتقالات و باشگاه ها چسبيده است و هر روز هم بيشتر مي‌شود. شايعات بيشتر حول و حوش ستاره‌ها و پديده‌ها و تيم‌هاي بزرگ مي‌چرخند از  ابراهيمي و طارمي و اميري و ترابي و غفوري بگيريد تا برسيد به سيد جلال حسيني و خسوس و ...

با اين حال از ميان همه خبر هايي که تاکنون شنيده شده تنها بيرانوند و خسوس بودند که قراردادي نوشته و ورقه اي را امضا کردند، ديگران  به ويژه ستاره‌ها کمي صبر مي‌کنند و سبک و سنگين مي‌کنند و بازار را مي‌سنجند و بعد دنبال تصميم گرفتن مي‌روند.

در واقع بازار امروز نقل و انتقالات مکاره است، جايي است براي محک زدن. تصور کنيد استقلالي که مدير و مربي فصل قبلش را نمي‌شناسد کدام بازيکن را مي‌تواند، بخرد، کجا ببرد قرارداد را امضا کند و با کدام بهانه؟

پرسپوليسي که هنوز در انتظار تلاش‌هاي طارمي نشسته تا ببيند او در نهايت به کجا مي‌رود و آيا مي رود يا برمي‌گردد مي‌تواند دنبال مهاجم ديگري باشد؟ مثلا امروز هيچ دروازه‌باني تا روشن شدن تکليف رحمتي با استقلال آيا به اين سمت مي‌آيد و حاضر به مذاکره با استقلال هست؟

ووريا غفوري چطور؟ آيا مي‌توان او را استقلالي دانست در حالي که مظلومي خسرو و فخرالديني را قبول دارد و اگر بماند با همين دو به احتمال زياد ادامه مي‌دهد؟

۹۰ درصد اخبار نقل و انتقالات فعلي يا وجود ندارد، يا هنوز يک تمايل است و يا بازار گرمي براي آينده.

تعداد بازديد:482 آخرين تغييرات:95/03/05
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر