جمعه 3 خرداد 1398 - 19 رمضان 1440 - 24 مي 2019
صفحه اصلي/سياسي و اقتصادي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

انقلاب اسلامی از راه نظامی کشور گشایی نمی کند

سرلشگر فيروزآبادي در جمع خبرنگاران:

انقلاب اسلامي از راه نظامي کشور گشايي نمي کند

رئيس ستاد کل نيروهاي مسلح گفت: انقلاب اسلامي از راه نظامي کشور گشايي نمي کند بلکه از راه روشن بيني ملت ها و رساندن پيام حق و آگاهي عدالت پرور آنها را بيدار مي کند.

به گزارش خبرنگار مهر ، سرلشگر سيدحسن فيروزآبادي در حاشيه مراسم بزرگداشت شهيد مصطفي بدرالدين که عصر امروز در مسجد پيامبر اعظم (ص) شهرک شهيد محلاتي برگزار شد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: آنچه که معلوم است اين است که استکبار جهاني در راه جنگ نظامي شکست خورده و عقب نشسته است.

وي افزود: اما استکبار دست از سلطه جويي برنمي دارد و انقلاب اسلامي  دست از مبارزه با سلطه گران برنخواهد داشت.

سرلشگر فيروزآبادي ادامه داد: استکبار به دنبال راهکارهاي ديگري مثل عمليات رواني، استحاله، ليبراليزه کردن کشور، سکولار کردن اساتيد، دانشجويان و مردم هستند تا راه اسلام ناب امام را کور کنند اما کور خوانده اند؛ اين راه کور شدني نيست.

وي در ادامه تصريح کرد: جهاد کبيري که رهبر بزرگوار ما از آن نام برده اند يعني اينکه ما هر جايي که نشاني از اين نفوذ و اثر استکبار ديديم در برابر آن مقاومت کنيم. اين مقاومت به تمام معناست، البته جنگ نظامي نيست ولي يک زندگي است و يک جهاد در زندگي و پيشرفت نظام محسوب مي شود.

رئيس ستاد کل نيروهاي مسلح ادامه داد: من، شما، وزرا، دولت، مجلس، حوزه هاي علميه، دانشگاه ها، کشاورزان، کارگران و همه در اين جهاد کبير سربازاني لباس پوشيده و آماده هستيم.

وي با تاکيد بر اينکه همه تکليف دارند و همه حاضرند و همه مجاهدت خواهند کرد ادامه داد: در روز ۲۲ بهمن ملت ما به ميدان مي آيد و همين را مي گويند که به ميثاق خود پايبندند. جهاد کبير وظيفه همه کساني است که در ميثاق با رسول الله (ص)، امير المومنين (ع)، خاندان عترت و طهارت و امام (ره) ميثاق بسته اند و اين جهاد بي وقفه ادامه خواهد يافت.

رئيس ستاد کل نيروهاي مسلح گفت: انقلاب اسلامي از راه نظامي کشور گشايي نمي کند بلکه از راه روشن بيني ملت ها و رساندن پيام حق و آگاهي عدالت پرور آنها را بيدار مي کند. آنها خواستار حقوق شان خواهند شد و راه مثبت را پيش مي گيرند.

وي در ادامه تصريح کرد: در اين راه حکام اگر با اين ملت ها همراهي کردند، همراه هستند. اگر همراهي نکردند آنها را هم سيل خواهد برد.

سرلشگر فيروزآبادي در خصوص اينکه آيا حزب الله انتقام شهادت شهيد بدرالدين را خواهد گرفت، گفت: سياست حزب الله را حزب الله مي گذارد. سيد حسن گفت ما دليلي نداريم که اسرائيل برخورد کرده باشد اما اگر اين طور باشد انتقام آن را در خارج از مزارع شبعا مي گيريم، اين وعده حتمي است و امريکا و اسرائيل آن را باور دارند.

وي ادامه داد: وزير اسرائيلي نيز گفت سيد حسن راستگو است و حرف هايي که مي زند درست است.

تعداد بازديد:549 آخرين تغييرات:95/03/05
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر