سه شنبه 19 فروردين 1399 - 13 شعبان 1441 - 7 آپريل 2020
صفحه اصلي/ايران و جهان


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

دیدار سفیر ایران در اردن با پادشاه این کشور

ديدار سفير ايران در اردن با پادشاه اين کشور

«فردوسي پور» سفير ايران در اردن به مناسبت عيد استقلال اردن با پادشاه اين کشور در امان ديدار کرد.

به گزارش خبرگزاري مهر ، «فردوسي پور» سفير ايران در اردن به مناسبت عيد استقلال اردن با پادشاه اين کشور در امان ديدار کرد. 

وي همچنين براي تبريک عيد استقلال اردن، يکصدمين سالگرد نهضت عربي شريف حسيندر سرزمين حجاز و تاسيس ارتش عربي با عبدالله دوم پادشاه اردن هاشمي ديدار کرد.

فردوسي پور در گفتگوي کوتاهي با عبدالله دوم ضمن ابلاغ درودها و تبريک هاي رهبر معظم انقلاب، رياست جمهوري و وزير امور خارجه کشورمان بر مودت و همبستگي دو کشور ايران و اردن در مبارزه با جريان هاي تکفيري، افراط گرا و خوارج دوران تاکيد کرد.

فردوسي پور همچنين عزم و اراده دولت و ملت ايران را براي بسط و گسترش مناسبات فيمابين مورد تاکيد قرارداد و آمادگي ايران را براي همکاريهاي اقتصادي در چارچوب برپايي دهمين کميسيون مشترک اقتصادي اعلام داشت.

پادشاه اردن نيز در اين گفتگو از ابراز محبت رهبران کشورمان نسبت به کشور اردن هاشمي تقدير و تشکر نمود و همکاري هاي مشترک را مورد تاکيد و تاييد قرارداد.

اردن در سالجاري يادمان اعياد استقلال، يکصدمين سالگرد نهضت بزرگ عربي و تاسيس ارتش عربي را در مدت زمان يک هفته جشن و سرور رسمي و مردمي با اجراي مانورهاي نظامي، امنيتي و سلام پرچم در حضور پادشاه و مقامات رسمي و سفراي مقيم برگزار کرد.

تعداد بازديد:581 آخرين تغييرات:95/03/17
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر