چهارشنبه 3 بهمن 1397 - 17 جمادي الاول 1440 - 23 ژانويه 2019
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

کدام پرسپولیسی گلایه استقلال را به وزیر ورزش کرد؟

وقتي آبي‌ها بازيکن قرمز را «تور» کردند؛

کدام پرسپوليسي گلايه استقلال را به وزير ورزش کرد؟

زماني که استقلال با بازيکن مد نظر پرسپوليس قرارداد مي‌بست تصور نمي‌کرد گرفتن اين بازيکن که در ليست برانکو بود، کار را به تذکر وزير ورزش به مسئولان آبي بکشاند و دردسر جديدي را درست کند.

به گزارش خبرنگار مهر ، يکي از بازيکناني که در فهرست خريد مسئولان باشگاه پرسپوليس و برانکو ايوانکوويچ قرار داشت، فرشيد باقري بازيکن تيم صباي قم بود که در خبرها عنوان شد با مسئولان باشگاه پرسپوليس به توافقات اوليه هم دست يافته است.

با اين حال اين بازيکن راهي باشگاه رقيب شد و با استقلال قرارداد امضا کرد تا اين اتفاق باعث ناراحتي مسئولان باشگاه و هواداران پرسپوليس شود. در اين مورد گفته مي شود رقمي که پرسپوليس براي اين بازيکن در نظر گرفته بود بين ۵۰۰ تا ۶۰۰ ميليون بود اما ظاهرا استقلالي ها با رقم قرارداد ۹۷۰ ميليون تومان (که البته با برخي موارد ميلياردي مي شود) با اين بازيکن به تواففق رسيده اند.

پس از اين انتقال عنوان شد که وزير ورزش و جوانان که دغدغه درستي در مورد پرداخت نشدن رقم هاي بالا به فوتباليست ها دارد، به بهرام افشارزاده سرپرست باشگاه استقلال به خاطر اين قرارداد و البته چند قرارداد ديگر تذکر داده است.

مسئولان باشگاه استقلال تصور مي کنند يکي از مسئولان باشگاه رقيب اطلاعات قرارداد باقري را به وزير داده است و به همين خاطر گودرزي به آنها تذکر داده است. رسيدن اين خبر به گوش ليدرها و هواداران استقلال که يک پرسپوليسي به وزير گزارش داده است، آنها را به مقابل وزارت ورزش کشاند و زماني که علي اکبرطاهري سرپرست باشگاه پرسپوليس را ديدند به اتومبيل وي حمله و به وي توهين هايي هم کردند.

پس از اين اقدام ليدرهاي استقلال، همتايان آنها در باشگاه پرسپوليس با حضور مقابل ساختمان باشگاه قرمز به حمايت از طاهري پرداختند.

وزارت ورزش و جوانان در سالهاي اخير تاکيد زيادي روي اين موضوع داشته که باشگاه ها نبايد به فوتباليست ها رقم هاي بالايي پرداخت کند. به همين خاطر تذکرهايي را هم به مسئولان فوتبالي داده است. در اين مورد گفته شده که وزارت ورزش چند بازيکن استقلال را هم که رقم قرارداد بالايي داشته اند احضار کرده و از آنها توضيح خواسته است.

تعداد بازديد:425 آخرين تغييرات:95/03/18
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر