پنج شنبه 3 خرداد 1397 - 8 رمضان 1439 - 24 مي 2018
صفحه اصلي/اخبار استان


 
 


 


 


 
خروجي RSS

انهدام ۲ باند بزرگ مواد مخدر در سيستان و بلوچستان/کشف ۲ تن تریاک

فرمانده انتظامي سيستان و بلوچستان خبر داد:

انهدام ۲ باند بزرگ مواد مخدر در سيستان و بلوچستان/کشف ۲ تن ترياک

زاهدان-فرمانده انتظامي سيستان وبلوچستان از انهدام دو باند بزرگ مواد مخدر در درگيري مسلحانه پليس و کشف دو تن و ۱۹۷ کيلو ترياک و دستگيري سه قاچاقچي طي ۴۸ ساعت گذشته خبر داد.

به گزارش خبرگزاري مهر  به نقل ازروابط عمومي فرماندهي نيروي انتظامي سيستان وبلوچستان سردار"حسين رحيمي" در بيان جزئيات دقيق اين خبر گفت: مبارزه با قاچاقچيان مواد مخدر و رصد مداوم باندهاي توزيع کننده مواد افيوني يکي از مهمترين وظايف پليسي است که به طور شبانه روزي در استان سيستان و بلوچستان در حال انجام است.

فرمانده انتظامي سيستان و بلوچستان افزود: در نتيجه رصد و انجام اقدامات شبانه روزي پليسي،مأموران انتظامي شهرستان سراوان،يک باند بزرگ را که با استفاده از چهار دستگاه خودرو سبک ،قصد جابه جايي مقادير زيادي مواد مخدر در منطقه "کوهک و گشت" را داشت شناسايي کردند.

اين مقام ارشد انتظامي تصريح کرد: در اين عمليات شبانه،پس از اينکه اعضاي اين باند مسلح با مأموران درگير شدند، سه قاچاقچي مسلح به همراه يک قبضه سلاح دستگير و مأموران با توقيف چهار دستگاه خودرو موفق به کشف يک تن و ۶۴۷ کيلو ترياک شدند.

فرمانده انتظامي سيستان و بلوچستان از اجراي يک عمليات ديگر خبر داد و گفت: در اين عمليات شبانه مأموران انتظامي شهرستان مهرستان و پليس مبارزه با مواد مخدر استان،يک باند ديگر از قاچاقچيان مسلح را که با استفاده از يک دستگاه خودرو تويوتا وانت در حال جا به جايي مواد مخدر در محور هاي فرعي بودند شناسايي کرده و پس از مدتي تعقيب و گريز پليسي ،اعضاي اين باند با به جا گذاشتن خودروي حامل ۵۵۰ کيلوگرم ترياک از محل متواري شدند.

تعداد بازديد:377 آخرين تغييرات:95/03/18
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر