جمعه 27 مهر 1397 - 9 صفر 1440 - 19 اكتبر 2018
صفحه اصلي/قرآن


 
 


 


 


 
خروجي RSS

حال و هوای دومین روز نمایشگاه بین‌المللی قرآن

حال و هواي دومين روز نمايشگاه بين‌المللي قرآن

گروه فعاليت‌هاي قرآني: دومين روز از بيست و چهارمين دوره نمايشگاه بين‌المللي قرآن کريم در حالي آغاز شده است که هنوز بخشي از غرفه‌ها مشغول چيدن محتوا هستند، هرچند که بازديدکننده‌ها نيز از دقايق اوليه آغاز بازديد در نمايشگاه حضور يافته‌اند.

به گزارش خبرگزاري بين المللي قرآن(ايكنا) ، در دومين روز از بيست و چهارمين نمايشگاه قرآن بعدازظهر امروز 25 خردادماه در حالي درب‌هاي مصلي از ساعت 18 به روي بازديدکننده‌ها باز شد که بازديدکننده‌ها به  مرور به بازديد از بخش ها و غرفه هاي مختلف مي پردازند.
در اين روز همچنان مي توان سروصداهاي ناشي از برپايي غرفه ها را شنيد، بسياري از غرفه ها هنوز به طور کامل مستقر نشده اند. اما با اين وجود، بازديدکننده ها در نمايشگاه حضور دارند تا به بازديد از جديدترين دستاوردهاي قرآني کشورمان بپردازند.
در دومين روز نمايشگاه هرچند بازديدکننده ها از ساعات اوليه به بازديد از غرفه ها پرداخته اند اما اين استقبال به نسبت سال هاي قبل کمتر است که مطمئناً در روزهاي آينده بيشتر خواهد شد.
شايد يکي از دلايل عدم استقبال از نمايشگاه قرآن در يکي دو روز اول، مربوط به عدم اطلاع‌رساني و تبليغات شهري مناسب آن باشد. تعدادي از شخصيت‌هايي که در روز اول نمايشگاه قرآن حضور داشتند نيز به آن اذعان داشتند.
در دومين روز از برپايي نمايشگاه قرآن سردرگمي مخاطباني که به دنبال بخش خاصي هستند، زياد است و از راهنماهايي که براي اين کار در نظر گرفته شده نيز خبري نيست.
با وجود اينکه در دومين روز از نمايشگاه قرآن هستيم، اما هنوز نقشه بخش‌هاي مختلف در دسترس نيست و همين امر سردرگمي هايي را به وجود آورده است.
همچنين اطلاع‌رساني در مورد نشست‌ها و برنامه‌هايي که قرار است در روزهاي مختلف برگزار شود، نيز مطلوب نيست.
يکي ديگر از ايرادات وارده به نمايشگاه بيست و چهارم، مشخص نبودن بخش‌ها از هم به خصوص در سمت راست محراب است که به خوبي از هم تفکيک نشده و براي مخاطب، حدود بخش‌ها مشخص نيست.

تعداد بازديد:443 آخرين تغييرات:95/03/26
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر