دوشنبه 11 فروردين 1399 - 5 شعبان 1441 - 30 مارس 2020
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

ایران مقابل آمریکا نتیجه بازی را واگذار کرد / باخت حسرت برانگیز

ليگ جهاني واليبال ۲۰۱۶؛

ايران مقابل آمريکا نتيجه بازي را واگذار کرد / باخت حسرت برانگيز

تيم واليبال ايران در دومين ديدار خود در چارچوب رقابتهاي ليگ جهاني مقابل آمريکا تن به شکست داد اين در حالي است که در ست چهارم مي توانست برنده شود تا بازي به ست پنجم کشيده شود.

به گزارش خبرنگار مهر ، تيم ايران که پنجشنبه شب در بازي نخست خود مقابل برزيل با نتيجه ۳ بر صفر در ريو دو ژانيرو تن به شکست داده بود در بازي دوم خود هم نتيجه اي بهتر از شکست ۳ بر يک مقابل آمريکا کسب نکرد اين در حالي است که مي توانست در ست چهارم برنده شود تا کار به ست پنجم کشيده شود اما باخت حسرت برانگيزي را متحمل شد.

آمريکا که در بازي نخست خود با نتيجه ۳ بر يک از سد آرژانتين گذشته بود، در اين ديدار چه در حمله و چه در دفاع عملکرد بهتري از ايران داشت و در نهايت برنده از زمين خارج شد.

ايران در ست نخست بازي اميدوارکننده اي از خود به نمايش گذشت و در نهايت هم موفق شد با نتيجه ۲۵ بر ۲۳ از حريف قدرتمند خود بازي را ببرد.

البته اين اتفاق در ست دوم هرگز رخ نداد و مردان «رائول لوزانو» با نتيجه ضعيف ۲۵ بر ۱۳ بازي را واگذار کردند. در اين ست اشتباه بازيکنان ايران در دريافت ها و در سرويس، اين اجازه را به حريف داد تا بازي را ببرد.

ايران در ست سوم مجددا نمايش بسيار خوبي داشت و تا آستانه پيروزي هم پيش رفت اما درخشش «متئو اندرسون» در نهايت ورق را به سود آمريکايي ها برگرداند و اين ست با نتيجه ۲۷ بر ۲۵ به سود مردان «جان اسپرا» به پايان رسيد.

در ست چهارم و پاياني، تيم ايران دو بار تا آستانه پيروزي پيش رفت و حتي يک بار هم با نتيجه ۲۵ بر ۲۳ برنده شد اما با درخواست بازبيني آمريکايي ها، امتياز به تيم حريف داده شد و بازي ادامه پيدا کرد و در نهايت تيم آمريکا موفق شد با نتيجه ۲۶ بر ۲۴ برنده شود.

ايران بامداد يکشنبه ساعت ۴ در آخرين بازي خود در گروه B با آرژانتين ديدار خواهد کرد. مصاف بازيکنان ايران با مربي پيشين تيم ملي «خوليو ولاسکو» مي تواند قابل توجه باشد.

تعداد بازديد:627 آخرين تغييرات:95/03/29
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر