پنج شنبه 5 ارديبهشت 1398 - 19 شعبان 1440 - 25 آپريل 2019
صفحه اصلي/اخبار استان


 
 


 


 


 
خروجي RSS

عامل دستبرد به ۵ هزار حساب بانکی در فضای مجازی دستگير شد

درزاهدان صورت گرفت :

عامل دستبرد به ۵ هزار حساب بانکي در فضاي مجازي دستگير شد

زاهدان-رئيس پليس فتا استان سيستان وبلوچستان از دستگيري عامل دستبرد به پنج هزار حساب بانکي از طريق فضاي مجازي در زاهدان خبر داد.

به گزارش خبرگزاري مهر به نقل از پايگاه خبري پليس سرهنگ سيد محمد حسينيي پوراظهار داشت  در پي مراجعه يکي از شهروندان و طرح شکايت مبني بر برداشت مبالغي از حساب بانکي اش، پرونده تشکيل و پيگيري هاي لازم آغاز شد.

وي افزود: با انجام بررسي هاي تخصصي مشخص شد مبلغ مذکور صرف خريد شارژ اينترنتي  شده است.

رئيس پليس فتاي سيستان و بلوچستان ادامه داد همچنين خط تلفن برداشت کننده اين وجوه در چندين پرونده مشابه به عنوان خط تلفن متهم پرونده شناسايي شد.

سرهنگ حسيني پور تصريح کرد: در ادامه تحقيقات تخصصي و فني،  مشخص شد اين مبالغ از حدود ۵۰۰۰ کارت بانکي و در سطح وسيعي از هموطنان در سراسر کشور برداشت شده که تاکنون در جريان ۱۰ پرونده در دست اقدام، مبلغي بالغ بر ۵۰۰ ميليون ريال مورد ادعاي شاکيان قرار گرفته است.

رئيس پليس فتاي سيستان و بلوچستان در خاتمه گفت: کارآگاهان پليس فتا با انجام اقدامات فني و اطلاعاتي توانستند متهم اين پرونده را در زاهدان شناسايي و در يک عمليات ضربتي دستگيرکنند،متهم ضمن اعتراف به کليه جرايم خود به مقام قضايي معرفي شد؛ تحقيقات پليس جهت شناسايي تمام مالباختگان ادامه دارد.

تعداد بازديد:496 آخرين تغييرات:95/04/06
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر