سه شنبه 7 بهمن 1399 - 12 جمادي الثاني 1442 - 26 ژانويه 2021
صفحه اصلي/آرشيو اخبار سازمان/اخبار نيكشهر


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

اهانت به علمای دینی، نفس‌های آل خلیفه را به شماره می‌اندازد

حجت‌الاسلام احمد لطفيان‌سرگزي:

اهانت به علماي ديني، نفس‌هاي آل خليفه را به شماره مي‌اندازد

اهانت به علماي ديني، تنها موجب افزايش نفرت مسلمانان آزاده جهان از رژيم مستبد آل خليفه شده و فروپاشي اين حکومت را تسريع مي‌بخشد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي سيستان وبلوچستان، حجت‌الاسلام احمد لطفيان‌سرگزي،گفت: حکومت‌هاي مستبد وقتي يک رسوايي به بار مي‌آورند، براي مخفي کردن آن و سرپوش گذاشتن روي جنايات خود، جنايت بزرگتري مرتکب مي‌شوند.
 
وي اظهار کرد: خيزش‌هاي مردمي عليه جنايات آل خليفه سال‌ها است که آغاز شده و اين رژيم مستبد سعي مي‌کند با سرکوب کردن اين اعتراضات، به حکومت استبدادي خود ادامه دهد، درحاليکه چنين اقداماتي،مخالفت‌ها وخيزش‌هاي مردمي را بيشتر تقويت مي‌کند.
 
امام جمعه شهرستان نيکشهر افزود: متأسفانه در سرزمين‌هاي اسلامي امروزه علماي ديني را مورد اهانت قرار مي‌دهند؛ در عربستان آيت‌الله شيخ النمر را اعدام کردند، در نيجريه به شيخ زکزاکي بي‌حرمتي  شد و امروز هم به شيخ عيسي قاسم در بحرين اهانت مي‌شود.
 
وي بيان کرد: چنين اقداماتي از يک طرف به جهل و استبداد برخي حکومت‌ها مانند آل سعود و آل خليفه برمي‌گردد و از طرف ديگر، توطئه دشمنان اسلام را نشان مي‌دهد که سعي دارند وحدت امت اسلامي را با چنين جناياتي بر هم بزنند.
 
حجت‌الاسلام لطفيان‌سرگزي ادامه داد: تاريخ نشان داده است که هيچ حکومتي با ظلم و استبداد پابرجا نمي‌ماند، لذا سرکوب کردن اعتراضات مردم مظلوم، بازداشت شخصيت‌هاي بانفوذ مردمي و اهانت به علماي ديني، نتيجه‌اي جز تسريع فروپاشي اين حکومت ندارد.
 
وي عنوان کرد: سياست‌ دولت‌هاي استکباري و در رأس آنان امريکا، به گونه‌اي است که مي‌خواهند کشورهاي اسلامي را در جهل و تعصب نگه دارند و هيچگاه وحدت در جوامع اسلامي حاکم نشود؛ از خدا مي‌خواهيم شرّ دشمنان قسم خورده اسلام را از سر امت مسلمان بردارد.

تعداد بازديد:354 آخرين تغييرات:95/04/15
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر