پنج شنبه 19 تير 1399 - 17 ذي القعده 1441 - 9 ژولاي 2020
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

انتخاب سرپرست جدید برای باشگاه استقلال/ معینی جانشین افشارزاده!

اختصاصي مهر؛

انتخاب سرپرست جديد براي باشگاه استقلال/ معيني جانشين افشارزاده!

اعضاي هيات مديره باشگاه استقلال در نشست پيش‌روي خود جانشين بهرام افشارزاده را انتخاب خواهد کرد اما بازهم اين باشگاه با سرپرست اداره مي‌شود تا مديرعامل قطعي آبي‌پوشان انتخاب شود.

به گزارش خبرنگار مهر ، پس از آنکه بهرام افشارزاده با نظر اعضاي هيات مديره و البته تاييد وزارت ورزش از سرپرستي باشگاه استقلال کنار گذاشته شد، قرار است هيات مديره اين باشگاه روز چهارشنبه تشکيل جلسه دهد تا جانشين وي را انتخاب کند.

خبرنگار مهر کسب اطلاع کرد که در اين نشست براي باشگاه استقلال سرپرست انتخاب خواهد شد و تا زماني که مديرعامل قطعي انتخاب شود، امور باشگاه آبي تهران زير نظر سرپرست اداره مي شود.

درحالي که اعضاي هيات مديره آبي پوشان چهار نفر است براساس آخرين تصميم قرار است از بين اين چهار نفر يکي به عنوان سرپرست جانشين افشارزاده شود. در اين ميان زماني به خاطر مشغله بالايي که دارد عملا فرصت اداره باشگاه را نخواهد داشت. منصور پورحيدري نيز که سرپرست تيم فوتبال استقلال است و عملا نمي تواند مسئوليت باشگاه را هم داشته باشد.

جهانيان نيز که در مصاحبه قبلي اش عنوان کرده بود دنبال اين مسئوليت نيست و اخباري که در موردش مطرح مي شود درست نيست. به اين ترتيب معيني تنها گزينه اي خواهد بود که براي سرپرستي انتخاب مي شود تا جانشين افشارزاده شود.

تعداد بازديد:635 آخرين تغييرات:95/05/13
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر