پنج شنبه 6 ارديبهشت 1397 - 10 شعبان 1439 - 26 آپريل 2018
صفحه اصلي/اخبار استان


 
 


 


 


 
خروجي RSS

یک کلاهبردار در سیستان و بلوچستان دستگیر شد

سرپرست پليس فتا سيستان و بلوچستان:

يک کلاهبردار در سيستان و بلوچستان دستگير شد

سرپرست پليس فتا سيستان و بلوچستان از دستگيري فردي که با سوءاستفاده از سايت‌هاي خريد و فروش کالا اقدام به کلاهبرداري از شهروندان مي‌کرد، خبر داد.

علي سرحدي امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زاهدان اظهار کرد: فردي به پليس فتا مراجعه و گفت از طريق سايت خريد و فروش کالا از فروشنده از طريق ايميل ارتباط برقرار کرده و مبلغ مورد نظر را به حساب فروشنده براي خريد کالا واريز کرده است، ولي با وجود گذشت مدت طولاني وسيله مورد نظر که يک دستگاه جوجه کشي بوده را براي وي ارسال نکرده است.

سرپرست پليس فتا سيستان و بلوچستان افزود: با شروع فعاليت تيم پليس فتا و بررسي سرنخ‌هاي به دست آمده، فرد فروشنده شناسايي و براي ارائه توضيحات احضار شد.

وي ادامه داد: متهم که مرد جواني بود در اعترافات خود گفت که به منظور کسب درآمد از طريق درج آگهي فروش اقدام به دريافت وجه از مشتريان کرده و در زمينه تحويل کالا اقداماتي انجام نمي‌دادم.

سرحدي ضمن هشدار به شهروندان در زمينه دقت و احتياط در خريد و فروش از سايت‌هاي مربوطه از آنان خواست در صورت مواجه با چنين مواردي پليس را سريعاً در جريان بگذارند تا از ادامه اينگونه سوءاستفاده‌ها جلوگيري به عمل آيد.

تعداد بازديد:396 آخرين تغييرات:95/05/30
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر