پنج شنبه 6 ارديبهشت 1397 - 10 شعبان 1439 - 26 آپريل 2018
صفحه اصلي/قرآن


 
 


 


 


 
خروجي RSS

برگزاری جشنواره قرآن وزارت بهداشت تا پایان سال

همتي خبر داد:

برگزاري جشنواره قرآن وزارت بهداشت تا پايان سال

گروه مسابقات: مرحله دانشگاهي بيست و دومين دوره جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت تا آخر اسفندماه پايان مي‌يابد و مرحله کشوري آن نيز تابستان سال آينده در شيراز برگزار مي‌شود.

حسين همتي، رئيس اداره تبليغ و ترويج مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت در گفت‌وگو با خبرگزاري بين المللي قرآن(ايكنا) ، با اشاره به آغاز ثبت نام براي حضور در بيست و دومين دوره جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت از ابتداي آذرماه، گفت: علاقه‌مندان به حضور در اين جشنواره تا نيمه دي‌ماه براي ثبت نام مهلت خواهند داشت.
وي در ادامه با اشاره به همزماني ثبت نام جشنواره قرآني وزارت بهداشت با جشنواره فرهنگي اين وزارتخانه، افزود: با توجه به اين همزماني پيش‌بيني مي‌شود تا مهلت ثبت نام براي حضور در آن تمديد شود.
همتي همچنين با تأکيد بر برگزاري اين جشنواره در بخش‌هاي آوايي،‌ کتبي و ارسال آثار، در مورد زمانبندي‌هاي برگزاري اين بخش‌ها، ‌بيان کرد: مرحله دانشگاهي بخش آوايي از 25 بهمن‌ماه تا انتهاي اسفندماه خواهد بود که هر کدام از دانشگاه‌هاي علوم پزشکي بر اساس برنامه داخلي خود در اين بازه زماني رقابت‌هاي خود را برگزار مي‌کنند.
رئيس اداره تبليغ و ترويج مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت خاطرنشان کرد: در بخش معارف که شامل رشته‌ کتبي و مطالعه سيره معصومين(ع) است نيز زمان برگزاري مرحله دانشگاهي روز دوم اسفندماه در نظر گرفته شده است. اين مرحله به صورت همزمان در دانشگاه‌هاي علوم پزشکي سراسر کشور برگزار مي‌شود.
وي افزود: در بخش ارسال آثار که شامل ارسال آثار هنري، پژوهشي و ... است نيز 10 ارديبهشت‌ماه پايان مهلت ارسال اثر در نظر گرفته شده است.
همتي بيان کرد: همچنين مرحله کشوري بخش کتبي نيز روز دوشنبه، 11 ارديبهشت‌ماه در مراکزي که از پيش در نظر گرفته خواهد شد، برگزار مي‌شود تا به اين ترتيب بخش کتبي بيست و دومين دوره جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت در اين تاريخ به کار خود پايان دهد.
کارشناس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت در ادامه در مورد زمان برگزاري مرحله کشوري اين جشنواره در بخش‌هاي آوايي نيز گفت: مرحله کشوري اين جشنواره نيز دهه سوم تيرماه سال آينده و به ميزباني دانشگاه علوم پزشکي شيراز برگزار مي‌شود.

تعداد بازديد:281 آخرين تغييرات:95/09/14
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر