یکشنبه 17 آذر 1398 - 11 ربيع الثاني 1441 - 8 دسامبر 2019
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

معرفی شهرهای میزبان تیم‌های ایرانی و عربستانی درلیگ قهرمانان آسیا

AFC براي ايران مهلت تعيين کرد؛

معرفي شهرهاي ميزبان تيم‌هاي ايراني و عربستاني درليگ قهرمانان آسيا

يک سايت عربي مدعي شد قطر و عمان ميزبان ديدار نمايندگان فوتبال ايران و عربستان در فصل جديد ليگ قهرمانان آسيا خواهند بود. اين درحالي است که ايران هنوز واکنش رسمي نداشته است.

به گزارش خبرنگار مهر ، کنفدراسيون فوتبال آسيا با ارسال نامه اي به فدراسيون فوتبال عربستان اعلام کرده که همانند سال گذشته، ديدار تيم هاي باشگاهي اين کشور با ايران در مسابقات ليگ قهرمانان آسيا در يک کشور بي طرف برگزار خواهد شد. اين خبر بازتاب گسترده اي در رسانه کشورهاي عربي داشته است.

سايت «کوره» در اين ارتباط ضمن انتشار اين خبر، شهرهاي موردنظر براي برگزاري اين مسابقات را هم اعلام کرده است. اين سايت نوشت: «دوحه و مسقط نزديکترين گزينه هاي ميزباني از ديدار تيم هاي عربستاني و ايراني است. کنفدراسيون فوتبال آسيا به هر دو کشور ايران و عربستان تا دوم ژانويه(۱۳ دي) مهلت داده است که کشور موردنظرشان براي برگزاري اين مسابقات را تعيين کند.»

اين در حالي است که مسئولان فدراسيون فوتبال ايران هم روز يکشنبه با حضور نمايندگان چهار باشگاه استقلال، پرسپوليس، استقلال خوزستان و ذوب آهن تشکيل جلسه دادند تا وضعيت ميزباني در ديدار با تيم هاي عربستان را مشخص کنند. مهدي تاج رئيس فدراسيون فوتبال اعلام کرده اولويت، برگزاري اين مسابقات در ايران است. علي کفاشيان نايب رئيس فدراسيون فوتبال هم تاکيد کرده اين مسابقات بايد در ايران برگزار شود و AFC در صورت عدم حضور تيم هاي عربستاني بايد بازي را با نتيجه سه بر صفر به سود نمايندگان ايران اعلام کند!

برگزاري بازي تيم هاي عربستاني و ايراني در ليگ قهرمانان آسيا از سال گذشته و در پي نامساعد شدن روابط سياسي دو کشور از سوي کنفدراسيون فوتبال آسيا اجرايي شد و کشور قطر ميزبان مسابقات عربستان و کشور عمان ميزبان مسابقات ايران بود.

تعداد بازديد:428 آخرين تغييرات:95/09/23
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر