چهارشنبه 3 بهمن 1397 - 17 جمادي الاول 1440 - 23 ژانويه 2019
صفحه اصلي/اخبار استان


 
 


 


 


 
خروجي RSS

دستگیری آدم‌ربا و رهایی کودک ربوده شده در چابهار

فرمانده انتظامي چابهار خبر داد:

دستگيري آدم‌ربا و رهايي کودک ربوده شده در چابهار

زاهدان - فرمانده انتظامي چابهار از آزادي کودک ربوده شده و دستگيري آدم‌ربا در عمليات غافلگيرانه پليس در سطح اين شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاري مهر به‌ نقل از روابط‌ عمومي نيروي انتظامي سيستان و بلوچستان، محمد نوربخش اظهار داشت: در پي شکايت فردي مبني بر ربايش کودک هفت ساله‌اش در يکي از خيابان‌هاي شهرستان چابهار و با توجه به حساسيت موضوع تيم ويژه‌اي از کارآگاهان پليس آگاهي و پليس امنيت عمومي بررسي موضوع را آغاز کردند.

فرمانده انتظامي چابهار افزود: با توجه به اقدامات انجام شده و اشراف اطلاعاتي و اقدامات تخصصي، مأموران سر نخ‌هايي از محل اختفاء گروگان‌گيران به دست آورند.

وي با اشاره به اينکه آدم‌ ربايان براي آزادي کودک ربوده شده از خانواده وي درخواست ۵۰۰ ميليون تومان وجه نقد کرده بودند، گفت: کارآگاهان پليس پس از شناسايي محل اختفاي متهم در يکي از محلات چابهار بلافاصله به محل اعزام شده و پس از تحت کنترل قرار دادن منطقه، گروگانگير را دستگير و کودک ربوده شده را نيز آزاد کردند.

وي تصريح کرد: متهم دستگير شده در تحقيقات تخصصي پليس، به ربايش کودک با همکاري يک نفر ديگر با استفاده از يک دستگاه خودرو پرايد به دليل اخاذي اعتراف کرد و تلاش‌هاي پليس براي دستگيري متهم ديگر همچنان ادامه دارد.

فرمانده انتظامي چابهار خاطرنشان کرد: نيروي انتظامي با اشراف اطلاعاتي و رصد مداوم افراد سابقه‌دار و مخلان نظم و امنيت اجازه نمي‌دهد اين افراد سودجو خللي به امنيت پايدار منطقه وارد کنند و برخورد پليس با اين افراد قاطع خواهد بود.

تعداد بازديد:308 آخرين تغييرات:95/09/24
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر