چهارشنبه 3 بهمن 1397 - 17 جمادي الاول 1440 - 23 ژانويه 2019
صفحه اصلي/اخبار استان


 
 


 


 


 
خروجي RSS

رکود حاکم بر کشور نتیجه برجام است

رئيس کميسيون فرهنگي مجلس مطرح کرد:

رکود حاکم بر کشور نتيجه برجام است

زاهدان - رئيس کميسيون فرهنگي مجلس شوراي اسلامي گفت: رکود حاکم بر کشور و بسياري از مشکلات موجود در روستاها و شهرهاي مختلف نتيجه برجام است.

به گزارش خبرنگار مهر ، همايش «نقش مردم بلوچستان در استکبار ستيري و دفاع مقدس» پيش از ظهر امروز با حضور تعدادي از مسئولان کشوري، استاني و همينطور سران طوايف استان در تالار فردوسي دانشگاه سيستان و بلوچستان برگزار شد.

حجت‌الاسلام نصرالله پژمانفر رئيس کميسيون فرهنگي مجلس در اين همايش ضمن گراميداشت هفته وحدت اظهار داشت: استان سيستان وبلوچستان نمادي از استکبارستيزي، اتحاد و همبستگي است و سند اين مدعا هم شهداي مدافع حرم شيعه و سني اين استان هستند.

وي افزود: وجود پيامبراکرم (ص) عاملي براي پيوند پير و جوان، مرد و زن و کوچک و بزرگ فارغ از هر اعتقادي است که وحدت را در کشور بويژه اين استان رقم زده است.

وي با اشاره به اينکه دشمنان براي ضربه زدن به اين وحدت و اتحاد سرمايه گذاري کرده اند، تصريح کرد: با اندکي تامل در حوادث دنياي اسلام مي توان دشمني هاي غربي ها را عليه مسلمانان مشاهده کرد.

رئيس کميسيون فرهنگي مجلس شوراي اسلامي گفت: تشکيل گروه هاي تکفيري بنام اسلام و جناياتي که اين گروه ها مرتکب مي شوند با هدف جلوگيري از اشاعه اسلام درکشورهاي غربي است.

وي ادامه داد: اين جنايات که با برنامه ريزي قبلي از سوي دشمنان انجام مي شود موجب اسلام هراسي در جهان مي شود و مانعي براي مسلمان شدن افراد مي شود.

وي با اشاره به اينکه هيچگاه نبايد به دشمنان اعتماد کرد، گفت: اقتصاد مقاومتي و تکيه بر ظرفيت هاي داخلي از وابستگي کشور به استعمارگران و دشمنان جلوگيري مي کند.

حجت‌الاسلام پژمانفر تاکيد کرد: سران طوايف وريش سفيدان مهمترين مناديان وحدت و امنيت در استان هستند و مردم بلوچستان در اين دو حوزه کارنامه درخشاني از خود به يادگار گذاشته اند.

وي با اشاره به مذاکرات برجام افزود: برجام براي مردم و مسئولان جمهوري اسلامي امتحاني بود که تنها مزيت آن اين بود که بار ديگر به همه ثابت شد که تنها راه پيروزي، مقاومت و ايستادگي در مقابل استکبار و تکيه به ظرفيت‌هاي داخلي و يا همان اقتصاد مقاومتي است.

وي گفت: رهبر معظم انقلاب بارها و از همان ابتداي مذاکرات همواره تاکيد داشتند که به نتيجه برجام خوش‌بين نيستند اما متاسفانه خيلي‌ها به آن دلبسته بودند و در نهايت به برجام به فرجام نرسيد.

رئيس کميسيون فرهنگي مجلس با اشاره به اينکه ما در ماجراي برجام هزينه‌هاي زيادي داديم، افزود: رکود حاکم در کشور و بسياري از مشکلات موجود در روستاها و شهرهاي مختلف نتيجه برجام است.

تعداد بازديد:375 آخرين تغييرات:95/09/25
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر