پنج شنبه 19 تير 1399 - 17 ذي القعده 1441 - 9 ژولاي 2020
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

توصیه پیشکسوت پرسپولیس به برانکو/با یک تعویض همه چیز تغییر می کند

در گفتگو با مهر عنوان شد:

توصيه پيشکسوت پرسپوليس به برانکو/با يک تعويض همه چيز تغيير مي کند

پيشکسوت باشگاه پرسپوليس با بيان اينکه اين تيم بايد در نيم فصل تقويت شود، گفت:برانکو بايد در چند پست از جمله خط دفاع بازيکنان شش دانگ و خوب جذب کند تا به مشکل نخورد.

ضياء عربشاهي در گفتگو با خبرنگار مهر ، در رابطه با قرعه پرسپوليس در مسابقات آسيايي گفت: به هر حال پرسپوليس به قرعه سختي خورده و اگر مي خواهد در اين بازي ها موفق عمل کند بايد تقويت شود.

وي افزود: پرسپوليس با وجود اينکه تيم خوبي است اما تنها با ۱۳ يا ۱۴ بازيکن کارش را دنبال مي کند و اين موضوع چندان خوب نيست. تيمي که بايد در مسابقات مهمي مانند ليگ قهرمانان آسيا بجنگد بايد تمام ليستش را بازيکنان خوب و تاثيرگذار تشکيل دهند. اين درست است که ۱۱ بازيکن اصلي پرسپوليس خوب بازي مي کنند اما نبايد با يک تعويض فلسفه کار تغيير کند و همه چيز بهم بريزد. سرمربي در اين شرايط بايد تلاش کند تا نفرات تيم را همگام سازي کند. نبايد فرق چنداني بين نفرات اصلي و نيمکت نشين باشد.

پيشکسوت باشگاه پرسپوليس خاطرنشان کرد: پرسپوليس در چندين پست نياز به بازيکنان شش دانگ و خوب دارد، به ويژه در خط دفاع. سرمربي تيم هم بايد تلاش کند تا فلسفه کاري براي تمام بازيکنان يکي باشد تا سايرين نيز انگيزه کافي را براي حضور در ترکيب داشته باشند نبايد فرق نفرات نيمکت نشين و اصلي زياد باشد و هنگامي که يک بازيکن به زمين مي آيد بايد آنقدر خوب تلاش کند که از نفر قبلي موثرتر ظاهر شود. به هر حال بازي هاي آسيايي پيش رو است و تيم براي موفقيت در اين مسابقات بايد بازيکنان خوب جذب کند.

تعداد بازديد:572 آخرين تغييرات:95/09/28
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر