یکشنبه 11 خرداد 1399 - 8 شوال 1441 - 31 مي 2020
صفحه اصلي/ايران و جهان


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

متقاضيان مسکن مهر بخوانند

معاون نظارت و بهره‌ برداري وزارت تعاون با اشاره به تشکيل 11 هزار و 500 تعاونى مسکن مهر از تير ماه امسال تاکنون گفت : با راه اندازي سامانه جديد ، تمام افرادي که در تعاوني هاي مسکن مهر نام نويسي کردند مي توانند با کد رهگيري در پايگاه اينترنتي وزارت تعاون ، از آخرين وضع پرونده خود مطلع شوند.
 

واحد مرکزي خبر: حسين رحماني نيا تصريح کرد: تاکنون حدود 3 ميليون و 500 هزار نفر در طرح مسکن مهر در سراسر کشور نام نويسي کرده اند.

وي افزود: همه واجد شرايط طرح مسکن مهر مي‌توانند با مراجعه به پايگاه اينترنتي وزارت تعاون به نشاني WWW.TAAVONPORTAL.IR با درج کد رهگيري و شماره ملي خود از آخرين وضع پرونده خود آگاه شوند.

رحماني نيا همچنين گفت: در پنج ماه گذشته حدوديک ميليون نفر براي دريافت زمين در قالب تعاوني مسکن مهر پالايش و ساماندهي ‌و به وزارت مسکن معرفي شدند و هم اکنون براي ساخت 700 هزار واحد مسکوني زمين به تعاوني ها واگذار شده است.

معاون نظارت و بهره‌ برداري وزارت تعاون همچنين با تاکيد بر اينکه کار اماده سازي زمين هايي که براي واگذاري در نظر گرفته شده اند آغاز شده است اظهار داشت : برخي از تعاوني ها نيز وام هاي پي ريزي زمين هاي اجاره 99 ساله را دريافت کرده اند .

وي سهميه واگذارى زمين اجاره اى در سال جارى را يک و نيم ميليون نفر اعلام کرد و افزود : تاکنون حدود يک ميليون متقاضي ساماندهي شده اند.

تعداد بازديد:10588 آخرين تغييرات:86/10/28
نظرات

  • مهدی معینی زاده:سلام -همه برنامه ریزی ها خوب است ولی بازپرداخت وام سودش خیلی زیاد است و قیمت خودمسکن هم دراستان س وب 10برابر دیگراستانها ازمتقاضیان پول میگیرند جالب است که طبقه 1 نسبت به طبقه4 -3میلیون تا7میلیون گرانترمیباشد
نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر