چهارشنبه 7 خرداد 1399 - 4 شوال 1441 - 27 مي 2020
صفحه اصلي/ايران و جهان


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

صهيونيست ها به آخر خط رسيده اند

رئيس جمهوري اسلامي ايران گفت: صهيونيست‌ها به آخر خط رسيده‌اند و از اقدامات جنايتکار خود نتيجه‌اي نخواهند گرفت و بايد تسليم ملت فلسطين شوند.
 

واحد مرکزي خبر: آقاي احمدي نژاد در گفت‌وگوي تلفني با خالد مشعل رئيس دفتر سياسي جنبش جهاد اسلامي "حماس" با محکوم کردن جنايات صهيونيست ها و اعلام همبستگي مجدد ملت ايران با مردم مظلوم فلسطين افزود : جنايت صهيونيست‌ها عليه مردم فلسطين به اوج خود رسيده است اما آن ها و حاميانشان بايد بدانند که در اين جنايات شريک هستند و در آينده محاکمه خواهند شد.

رئيس جمهوري اسلامي ايران مردم و دولت فلسطين را به صبر و توکل به خدا فراخواند و گفت: مطمئن هستم مردم فلسطين اين صحنه‌هاي سخت را با عزت و پيروزي پشت سر خواهند گذاشت.

اقاي احمدي نژاد حمايت از مردم فلسطين را وظيفه ديني دانست و افزود: مردم ايران پشتيباني و دفاع از مظلومان را پيروي از مکتب آل رسول الله(ص) مي‌دانند و تا پيروزي نهايي در کنار مردم فلسطين خواهند ايستاد.

رئيس دفتر سياسي جنبش مقاومت اسلامي فلسطين (حماس) نيز در اين گفتگوي تلفني با قدرداني از حمايت‌ها وپشتيباني جمهوري اسلامي ايران از مردم فلسطين گفت : مواضع اصولي و مستحکم ملت ايران را ارج مي‌نهيم و از ديدگاه ها و مواضع شجاعانه جنابعالي تشکر مي‌کنيم.

خالد مشعل همچنين از آخرين اوضاع سرزمين‌هاي اشغالي گزارش داد و با تأکيد بر ضرورت پايان دادن به محاصره غزه گفت: با اينکه بخش‌هاي مختلف صنعتي و کشاورزي در غزه به شدت آسيب ديده است و مردم فلسطين فشار سنگيني را تحمل مي‌کنند اما با ايمان و شجاعت تا پيروزي نهايي به مقاومت خود ادامه خواهند داد.

تعداد بازديد:1017 آخرين تغييرات:86/10/28
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر