چهارشنبه 3 بهمن 1397 - 17 جمادي الاول 1440 - 23 ژانويه 2019
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

مقابل استقلال هم خوش‌شانس بودیم هم بدشانس

عبدالله ويسي:

مقابل استقلال هم خوش‌شانس بوديم هم بدشانس

اصفهان - سرمربي تيم فوتبال سپاهان گفت: در بازي مقابل استقلال هم خوش شانس بوديم و هم بدشانس.

به گزارش خبرنگار مهر ، عبدالله ويسي بعد از تساوي استقلال و سپاهان در هفته پانزدهم ليگ برتر فوتبال در گفتگويي تلويزيوني، گفت: مسابقه اين دو تيم هميشه جذاب بوده است. ما در اين مسابقه هم خوش شانس بوديم که نباختيم و هم بدشانس که نبرديم.
وي تاکيد کرد: نتيجه تساوي عادلانه بود ولي مي شد در ثانيه هاي پاياني گل نخوريم. بايد بازي را کنترل مي کرديم و مي برديم.
سرمربي سپاهان در خصوص وضعيت تيم در نيم فصل دوم تصريح کرد: مطمئن باشيد نيم فصل دوم نيم فصل سپاهان است. من به جوانان تيمم اعتماد دارم. در نقل و نتقالات نيم فصل تيم را ترميم مي کنيم و يک سپاهان جديد را تقديم هوادارن خواهيم کرد.
ويسي در خصوص ديدار اين تيم برابر نفت تهران در مرحله نيمه نهايي جام حذفي گفت: بعد از اين مسابقه بايد به فکر ديدار بعدي خود باشيم. ما از فردا ريکاوري مي کنيم و تمرينات منظم خود را ادامه خواهيم داد زيرا بازي برابر نفت با تمام بازيها براي ما متفاوت است و بايد مقابل تماشاگران با ارائه يک بازي زيبا به پيروزي رسيده و به فينال جام حذفي راه پيدا کند.
سرمربي سپاهان در پاسخ به اين پرسش که آيا از بازيکنانتان راضي بوده ايم يا خير، گفت: در نيمه اول اصلا راضي نبودم اما نيمه دوم بازيکنانم بازي خوبي از خود ارائه کردند.
ويسي همچنين در کنفرانس خبري در جمع خبرنگاران، گفت: بازي زيبايي را به نمايش گذاشتيم و تماشاگران از بازي هر دوتيم لذت بردند، ما امروز هم بسيار بدشانس بوديم که بازي را نبرديم و هم خوش شانس که نباختيم و نتيجه اين ديدار عادلانه بود.
ويسي همچنين گفت: در فوتبال صدم ثانيه وضعيت را مشخص مي کند و يک اشتباه کافي است تا نتيجه بازگردد، به هر حال تيم حريف استقلال بود و بايد نتيجه اين ديدار را کسب مي کرد.
وي افزود: بسياري از بازيکنان ما شاهد اين تعداد تماشاگر نبودند آن هم تماشاگر خودشان، به همين خاطر تا بازيکنان از استرس خارج شوند طول کشيد و از تماشاگران تشکر ميکنم و اميدوارم روز جمعه با حمايتشان به فينال راه يابيم.
ويسي در پاسخ به اين سوال که چرا بازيکن با تجربه تعويض نکرد، خاطرنشان کرد: بازيکن با تجربه در ذخيره ما نبود و نويدکيا و پاپي تنها بازيکنان با تجربه ما بودند که به زمين آورديم، البته استقلال نيز تيم بسيار خوبي بود.

وي در پاسخ به سوالي درباره اينکه آيا پيش بيني مي کردند اين تعداد هوادار به ورزشگاه بيايند، بيان کرد: يکي از دلايل پر شدن ورزشگاه حضور مقابل استقلال و رسيدن به نيمه نهايي جام حذفي بود، البته در اين ساعت و در اين روز هفته به ورزشگاه آمدند که جاي تشکر دارد.

سرمربي سپاهان درباره ديدار با نفت در جام حذفي هم تصريح کرد: از امشب تلاش مي کنيم براي ديدار روز جمعه تا به فينال خرمشهر برسيم.
تعداد بازديد:286 آخرين تغييرات:95/10/06
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر