سه شنبه 27 آذر 1397 - 10 ربيع الثاني 1440 - 18 دسامبر 2018
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

نفت تهران اولین فینالیست جام حذفی شد/ اخراج جنجالی علی دایی

با پيروزي برابر سپاهان؛

نفت تهران اولين فيناليست جام حذفي شد/ اخراج جنجالي علي دايي

تيم فوتبال نفت تهران با برتري برابر سپاهان اصفهان به فينال رقابت هاي جام حذفي باشگاه هاي کشور صعود کرد. علي دايي نيز در صحنه اي مشکوک از کنار زمين اخراج شد.

به گزارش خبرنگار مهر ، مرحله نيمه نهايي رقابت هاي فوتبال جام حذفي باشگاه هاي کشور بعدازظهر امروز با ديدار تيم هاي سپاهان اصفهان و نفت تهران در ورزشگاه نقش جهان پيگيري شد که اين ديدار با برتري يک بر صفر نفت به پايان رسيد. ايمان مبعلي(۴+۴۵) از روي نقطه پنالتي براي نفت گل زد.

در اين ديدار که با استقبال خوب تماشاگران همراه شد دو تيم در نيمه اول نمايش کم رمقي داشتند و نتوانستند موقعيت هايي را روي دروازه يکديگر ايجاد کنند.

مصدوميت محمد قاضي مهاجم تيم فوتبال نفت تهران مهمترين اتفاق نيمه اول بود که نتوانست به بازي ادامه بدهد و تعويض شد. در اواخر نيمه اول تيم نفت صاحب يک ضربه پنالتي شد که اين ضربه را ايمان مبعلي به گل تبديل کرد.

در نيمه دوم شرايط متفاوت شد و دقايق پاياني به جنجال کشيده شد. پس از آنکه تيم علي دايي در دقيقه ۶۸ به دنبال اخراج توحيد غلامي ۱۰ نفر شده بود تيم سپاهان فشار حملاتش را بيشتر کرد و در دقايق پاياني صاحب يک ضربه پنالتي شد اما ضربه حساس و سرنوشت ساز را احسان حاجي صفي به بيرون زد.

در صحنه اعلام پنالتي علي دايي اعتراض زيادي به داور داشت و حتي به تيمش دستور خروج از زمين را هم داد اما در نهايت از کنار زمين اخراج شد. دايي اما همچنان به ماندن کنار زمين اصرار داشت و دقايقي از وقت بازي را تلف کرد اما در نهايت دقايق پاياني با فشار حملات سپاهان سپري شد.

در ثانيه هاي پاياني شجاع خليل زاده مدافع سپاهان با بوعذار بازيکن نفت درگيري فيزيکي پيدا کردند و هر دو با کارت قرمز از زمين اخراج شدند. نفت اين بازي را ۹ نفره به پايان برد.

تيم فوتبال نفت تهران با اين برد ارزشمند به ديدار فينال راه پيدا کرد و بايد منتظر برنده ديدار تيم هاي ذوب آهن اصفهان و تراکتورسازي باشد که روز شنبه برگزار مي شود.

تعداد بازديد:322 آخرين تغييرات:95/10/11
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر