چهارشنبه 30 خرداد 1397 - 6 شوال 1439 - 20 ژوئن 2018
صفحه اصلي/اخبار استان


 
 


 


 


 
خروجي RSS

استاندار سیستان و بلوچستان درگذشت آیت الله هاشمی را تسلیت گفت

استاندار سيستان و بلوچستان درگذشت آيت الله هاشمي را تسليت گفت

زاهدان - استاندار سيستان و بلوچستان با صدور پيامي درگذشت آيت الله هاشمي رفسنجاني را به محضر رهبر معظم انقلاب، ملت شهيد پرور ايران و مردم سيستان و بلوچستان تسليت گفت.

به گزارش خبرگزاري مهر ، علي اوسط هاشمي با صدور پيامي رحلت حضرت آيت الله هاشمي رفسنجاني را به محضر رهبر معظم انقلاب، ملت شهيد پرور ايران و مردم سيستان و بلوچستان تسليت گفت.

در اين پيام آمده است: ارتحال ناگهاني و جانگداز مبارز نستوه، حضرت آيت الله هاشمي رفسنجاني، يار وفادار انقلاب و مردم، ياور امام خميني (ره) و همراه رهبر معظم انقلاب اسلامي را که در طول عمر پر برکت و درخشان خود در مبارزات قبل از انقلاب شکوهمند اسلامي و پس از آن در مسئوليت هاي حساس و خطير رياست مجلس شوراي اسلامي، دفاع مقدس، رياست جمهوري، رياست مجلس خبرگان رهبري و رياست مجمع تشخيص مصلحت نظام در مسير هدايت و پيشرفت انقلاب خدمات ارزنده اي تقديم اسلام نمود، موجب تاسف و تاثر خاطر گرديد.

استاندار سيستان و بلوچستان در پيام خود تصريح کرد: بي شک تلاش مجاهدانه آن بزرگمرد تا ابد بر جريده انقلاب اسلامي مانا خواهد بود.

وي افزوده است: اينجانب اين ضايعه عظيم را به محضر مقام معظم رهبري، به تمامي ملت شريف ايران، مردم سيستان و بلوچستان بويژه بيت شريف آن اسطوره انقلاب تسليت مي گويم و براي بازماندگان صبر و شکيبايي مسئلت مي نمايم.

تعداد بازديد:305 آخرين تغييرات:95/10/20
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر