دوشنبه 9 اسفند 1395 - 30 جمادي الاول 1438 - 27 فوريه 2017
صفحه اصلي/آرشيو اخبار سازمان/اخبار دلگان


 
 


 


 


 
خروجي RSS

دستان پرتلاش و هنرمند بانوان بلوچ اقتصاد مقاومتی را معنا می‎کند

دستان پرتلاش و هنرمند بانوان بلوچ اقتصاد مقاومتي را معنا مي‎کند

يک بانوي بلوچ در دلگان با اجراي يک طرح اقتصادمقاومتي علاوه بر عملي سازي فرمايشات رهبر انقلاب، در ايجاد اشتغالزايي، توليد و درآمد افراد بي بضاعت و مستضعف قدم نهاده است.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي سيستان وبلوچستان، يکي از راه هاي به کارگيري و اشتغال جوانان مي تواند توسعه و ترويج توليد صنايع دستي در ميان آنان باشد، اهيمت آموزش صنايع دستي و ترويج و آموزش آن در بين افراد جامعه در واقع تلاشي در راستاي ايجاد اشتغال و قدم در راه تحقق اقتصاد مقاومتي است.

اقتصادمقاومتي يک از رويکردهاي مورد تاکيد مقاوم معظم رهبري در اين سالهاي اخير بوده است که شرايط امروز کشور به آن نياز جدي دارد. اهميت اقتصاد مقاومتي از آنجا ناشي مي‌شود که هجمه‌ي دشمنان انقلاب اسلامي براي متوقف کردن روند پيشرفت انقلاب در سال‌هاي اخير بيش از هر زمان ديگري بر عرصه‌ي اقتصاد تمرکز يافته است و دشمنان در پي فشار اقتصادي به دنبال اين هستند که روند پيشرفت کشور را متوقف نمايند و از طريق دشوار ساختن زندگي اقتصادي براي مردم، اعتماد و دلبستگي آنها را به نظام کاهش دهند و نظام جمهوري اسلامي رااز درون به سمت تضعيف و نهايتاً فروپاشي ببرند.

برهمين اساس و در پي اجرايي کردن فرامين مقام معظم رهبري مرضيه شکلي بانوي بلوچ در دلگان با اجراي يک طرح اقتصاد مقاومتي در اين شهرستان علاوه بر عملي سازي فرمايشات رهبري بحث اشتغالزايي و توليد و درآمد افراد بي بضاعت و کم درآمد قدم نهاده است.

اين بانوي بلوچ اقدام به آموزش يکماهه هنر سوزن دوزي به صورت رايگان در بين افراد نيازمند شهر خود کرده است آنها با اين کار هم اقتصاد مقاومتي را عملي کرده اند و هم باعث اشتغالزايي براي 35نفر از بانوان بي بضاعت شهر خودشدند.

تعداد بازديد:43 آخرين تغييرات:95/10/20
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر