چهارشنبه 28 شهريور 1397 - 9 محرم 1440 - 19 سپتامبر 2018
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

سیاه جامگان به دسته اول سقوط نمی‌کند/ نگران جایگاه تیم هستیم

در گفتگو با مهر عنوا شد؛

سياه جامگان به دسته اول سقوط نمي‌کند/ نگران جايگاه تيم هستيم

مربي تيم فوتبال سياه جامگان گفت: همه سعي‌مان را مي‌کنيم تا در نيم فصل دوم تيمي را روانه مسابقات کنيم که شرايطش نسبت به نيم فصل اول به مراتب بهتر باشد.

مهدي هاشمي نسب در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص آخرين شرايط تيم سياه جامگاه اظهار داشت: در تلاش هستيم تا از فرصتي که نيم فصل در اختيار ما قرار داده بهترين استفاده را ببريم. چهار پنج بازيکن به تيم اضافه کرديم و انتظار داريم با قابليت‌هاي اين بازيکنان نقاط ضعف تيم در نيم فصل اول ترميم شود.

وي افزود: البته ممکن است يک يا دو بازيکن ديگر هم به جمع اضافه شوند که چون هنوز تصميم قاطعي در مورد آنها گرفته نشده نبايد نامي از آنها بياورم. تنها وقتي که پيوستن‌شان به تيم ما قطعي شد از طريق رسانه‌هاي رسمي باشگاه اعلام مي‌شوند.

مربي تيم سياه جامگان با توجه به شرايط کنوني اين تيم در جدول گفت: آنچيزي که جدول نشان مي‌دهد اين است که تيم ما در مرز خطر قرار دارد و اگر قدري تلاش کنيم از مرز خطر عبور خواهيم کرد. بايد با تمرکز زيادي در نيم فصل دوم بازي هاي خود را دنبال کنيم.

هاشمي نسب در ادامه خاطر نشان ساخت: نگران جايگاه مان هستيم و اين نگراني باعث مي‌شود تا انگيزه و جديت ما در بازي‌هاي نيم فصل دوم بيشتر شود. اما به افتادن به دسته پايين تر فکر نمي‌کنيم. يعني راستش را بخواهيد به تنها چيزي که فکر نمي کنيم همان افتادن به دسته پايين تر است.

تعداد بازديد:287 آخرين تغييرات:95/10/22
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر