شنبه 28 مهر 1397 - 10 صفر 1440 - 20 اكتبر 2018
صفحه اصلي/سياسي و اقتصادي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

جزئیات تیراندازی در آسمان تهران/خروج هلی شات ازمحدوده پرواز ممنوع

معاون عمليات پدافند هوايي اعلام کرد؛

جزئيات تيراندازي در آسمان تهران/خروج هلي شات ازمحدوده پرواز ممنوع

معاون عمليات قرارگاه پدافند هوايي خاتم الانبيا (ص)، با اشاره به تيراندازي اخير در آسمان تهران گفت: يک فروند هلي شات وارد محدوده پرواز ممنوع شده بود که پدافند هوايي بلافاصله اقدام کرد.

به گزارش خبرنگار مهر ، امير سرتيپ دوم عليرضا الهامي دقايقي پيش در ارتباط تلفني با شبکه خبر سيما درباره جزئيات شليک‌هاي هوايي بعدازظهر امروز در پدافند هوايي مرکز تهران، اظهار داشت: اين مسئله موضوع نگران‌کننده و خاصي نبوده و اين اطمينان‌ خاطر را به مردم شريف ايران اسلامي مي‌دهيم که صداي شنيده شده، صداي هوشياري و آمادگي و امنيت کامل است.

وي افزود: يک فروند هلي‌شات (پرنده بدون سرنشين فوق سبک) وارد محدوده پرواز ممنوع در مناطق مرکزي تهران شده بود که پدافند هوايي بر اساس روش جاري و معمول، اقدام لازم را انجام داد؛ البته اين پرنده بلافاصله پس از اولين رگبارها، محدوده را ترک کرد و دور شد و با توجه به ضرورت رعايت ايمني مناطق مرکزي شهر، همکاران ما از ادامه تيراندازي دست کشيدند.

امير سرتيپ دوم الهامي تأکيد کرد: الحمدالله هيچ مورد خاص و نگران‌کننده‌اي وجود ندارد و در حال حاضر نيز شرايط آرام است و درباره آنچه که رؤيت کرديم، تهديد خاصي به حساب نمي‌آمد و صداي شنيده شده هم براي اطمينان خاطر مردم عزيز بود که بدانند فرزندانشان در پدافند هوايي کشور کاملاً آماده و هوشيار هستند.

تعداد بازديد:287 آخرين تغييرات:95/10/28
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر