شنبه 2 تير 1397 - 9 شوال 1439 - 23 ژوئن 2018
صفحه اصلي/ايران و جهان

ارتقای سامانه پیکان-۳ برای مقابله با موشکهای ایران،حزب‌الله وحماس

وزارت جنگ رژيم صهيونيستي مدعي شد:

ارتقاي سامانه پيکان-۳ براي مقابله با موشکهاي ايران،حزب‌الله وحماس

وزارت جنگ رژيم اشغالگر قدس مدعي است قابليت‌ سامانه رهگيري «پيکان-۳» خود براي آنچه دفع موشک‌ هاي ايران، حزب‌ الله و حماس توصيف کرد را ارتقاء داده است.

 

به گزارش خبرگزاري مهر به نقل از فاکس ۱۳، خبرگزاري آسوشيتدپرس امروز در گزارشي اعلام کرد که رژيم اشغالگر قدس مدعي است سامانه دفاع موشکي خود را با رهگيرهاي جديدي توسعه داده است.

به گزارشِ آسوشيتدپرس، وزارت جنگ رژيم صهيونيستي اعلام کرد که سامانه رهگيري «پيکان-۳» (Arrow-۳) را به سپر دفاع موشکي کنونيِ خود اضافه کرده است.

بر اين اساس، وزارت جنگ رژيم اسرائيل همچنين مدعي است که افزودن سامانه رهگيري «پيکان-۳» به طور قابل توجهي احتمال حمله موشک‌ هاي بالستيک را کاهش مي‌دهد.

به نوشته آسوشيتدپرس، سامانه دفاع موشکي پيکان-۳ براي ضربه به اهداف خارج از جو زمين و نيز رهگيري موشک‌هاي بالستيک نزديک به سايت‌ هاي پرتاب موشک طراحي شده است. اين سامانه با همکاري شرکت بوئينگ آمريکا و صنايع هوا فضاي اين رژيم توسعه يافته بود.

سامانه رهگيري «پيکان-۳» (Arrow-۳)، بخشي از سامانه دفاعي چند لايه اي است که رژيم اسرائيل مدعي است براي در امان ماندن از تهديدهاي موشکي برد کوتاه و متوسط از سوي نوار غزه و لبنان و نيز موشک‌ هاي دور برد ايران در حال توسعه مي باشد.

وزارت جنگ رژيم صهيونيستي مي گويد که انتظار مي‌ رود که اين سامانه در ماه‌ هاي پيش رو عملياتي شود.

تعداد بازديد:247 آخرين تغييرات:95/10/30
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر