چهارشنبه 29 خرداد 1398 - 15 شوال 1440 - 19 ژوئن 2019
صفحه اصلي/دين و انديشه

انتشار «عصر اندیشه» به دلیل مشکلات مالی متوقف شد

مديرمسئول عصر انديشه در گفت‌وگو با مهر:

انتشار «عصر انديشه» به دليل مشکلات مالي متوقف شد

محمد مهدي داني مديرمسئول عصر انديشه گفت: مشکلات مالي موجب توقف انتشار اين نشريه شده است.

محمدمهدي داني مدير مسئول «عصر انديشه» در پاسخ به سوال خبرنگار مهر درباره علت توقف انتشار اين نشريه، اظهار کرد: متاسفانه مشکلات و فشارهاي مالي و عدم امکان تامين هزينه‌هاي نشريه موجب توقف انتشار نشريه عصر انديشه شده است.

وي با اشاره به عملکرد بسيار موفق نشريه عصر انديشه، اين موفقيت را مرهون يک کار تيمي، حضور جمعي از روزنامه‌نگاران متخصص و صاحب‌نظر در حوزه علوم انساني و وجود يک سردبير دلسوز در اين نشريه عنوان کرد و گفت: الحمدلله مجموعه اين تيم موفق شد در اين ۱۳ شماره‌ منتشره، کارنامه خوب و قابل توجهي از خود به جاي بگذارد.

مديرمسئول عصر انديشه با اظهار تاسف شديد از توقف چنين نشرياتي در جبهه فرهنگي انقلاب اسلامي، خاطرنشان کرد: بدون شک رسانه‌هايي نظير عصر انديشه مي‌توانند نقش پررنگي براي مقابله با جنگ نرم دشمن در حوزه فرهنگ داشته باشند، و بدين لحاظ، توقف انتشار اين نشريات به دليل مشکلات مالي بسيار ناراحت‌کننده است.

محمدمهدي داني در ادامه تاکيد کرد: تمام تلاش بنده بر آن خواهد بود تا انشاءالله در صورت تامين مالي، در اولين فرصت عصرانديشه را مجدداً راه اندازي کنم.

عصر انديشه به مديرمسئولي محمدمهدي داني و سردبيري پيام فضلي نژاد از شهريور ۱۳۹۱ به جرگه نشريات کشور پيوست و در طول بيش از دو سال و نيم، ۱۳ شماره از آن به زبانهاي فارسي، عربي و انگليسي منتشر شد. اين نشريه به دليل نوع عملکرد موفق خود از همان شماره‌هاي اول مورد توجه صاحب‌نظران و انديشمندان حوزه علوم انساني قرار گرفت. عصرانديشه در نمايشگاه مطبوعات سال ١٣٩٤ نيز رتبه اول نشريات بخش خصوصي را در حوزه دين و انديشه کسب از آن خود کرد.

تعداد بازديد:593 آخرين تغييرات:95/11/04
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر