پنج شنبه 2 اسفند 1397 - 16 جمادي الثاني 1440 - 21 فوريه 2019
صفحه اصلي/اخبار استان


 
 


 


 


 
خروجي RSS

۱۰هزار نیرو جذب آموزش وپرورش می شوند

مدير کل آموزش و پرورش سيستان و بلوچستان:

۱۰هزار نيرو جذب آموزش وپرورش مي شوند

ايرانشهر - مدير کل آموزش و پرورش سيستان و بلوچستان گفت: ۱۰ هزار نيروي جديد طي برنامه ريزي ۵ ساله در برنامه ششم توسعه جذب آموزش و پرورش سيستان و بلوچستان مي شوند.

به گزارش خبرنگار مهر ، عليرضا نخعي شب گذشته در گردهمايي مديران آموزش و پرورش استان سيستان و بلوچستان که در سالن اجتماعات آموزش و پرورش شهرستان ايرانشهر برگزار شد، اظهار داشت: امروزه آموزش و پرورش نقش موثري در جامعه دارد و اگر به درستي به آن پرداخته نشود، جامعه دچار چالش مي شود.

وي افزود: نيروي انساني از فضاي آموزشي مهمتر است و قرار است که در يک برنامه پنج ساله ده هزار معلم در استان جذب شوند و هم اکنون ۱۲۶۰۰ نفر نيروي انساني با توجه به نسبت ميانگين جمعيت در استان کمبود داريم.

وي گفت: تلاش مي کنيم که مقدمات استقرار اداره کل آموزش و پرورش در جنوب استان سيستان و بلوچستان پيگيري شود.

همچنين مدير کل آموزش و پرورش سيستان و بلوچستان در پاسخ به سوال خبرنگار ، مهر ،در خصوص اينکه با توجه به کمبود نيرو در آموزش و پرورش، چرا از عده اي از نيروهاي اين نهاد به صورت مامور در ادارات و پست هاي ديگر از جمله بخشداري ها و فرمانداري ها استفاده مي شود، گفت: اين يک فرصت است که معلمان در اين پست ها هستند چون مي توانند براي آموزش پرورش موثر باشند ولي تلاش مي کنيم که از اين به بعد اين موارد کمتر شود.

تعداد بازديد:551 آخرين تغييرات:95/11/04
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر