سه شنبه 2 بهمن 1397 - 16 جمادي الاول 1440 - 22 ژانويه 2019
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

دردسر تازه برای بازیکن شماره ۷ پرسپولیس/ کار به مراجع بالا می کشد

با وجود انجام سه بازي براي سرخپوشان؛

دردسر تازه براي بازيکن شماره ۷ پرسپوليس/ کار به مراجع بالا مي کشد

باوجود اينکه خريد تازه سرخپوشان سه بازي براي تيمش در نيم فصل دوم ليگ برتر انجام داده است اما تيم سابق اين بازيکن قصد دارد از مراجع بالا پيگير اين انتقال باشد.

به گزارش خبرنگار مهر ، سروش رفيعي در حالي در نقل و انتقالات زمستاني از تراکتورسازي به پرسپوليس منتقل شد که باشگاه فولاد مدعي بازگشت او به اين تيم بود و اعتقاد داشت که براساس اسناد و مدارکي که وجود دارد اين بازيکن بايد براي تيم جنوبي بازي کند.

اتفاقي که در نهايت روي نداد و سروش رفيعي به پرسپوليس پيوست و خيلي زود هم به زمين رفت و در مسابقات اين تيم شرکت کرد.

بر اساس ادعاي باشگاه فولاد، تاريخ اعزام سروش رفيعي به خدمت مقدس سربازي ۹۴/۱/۱۹ بوده و اين در حاليست که ليگ برتر روز ۹۴/۲/۲۵ ارديبهشت ۹۴ به پايان رسيد. به اين ترتيب رفيعي ۳۶ روز از قرارداد قبلي‌اش را به باشگاه فولاد بدهکار است که بايد آن مدت را در اين باشگاه مي‌گذراند تا با اتمام قراردادش بازيکن آزاد و قادر به عقد قراردادي جديد مي‌شد.

از آنجايي که در فوتبال قرارداد کمتر از نيم فصل وجود ندارد، طبيعي بود که اين بازيکن مي بايست به خاطر همان ۳۶ روز باقيمانده از مدت قراردادش به فولاد مي‌رفت و نيم فصل دوم را با پيراهن اين تيم بازي مي‌کرد.

مشابه اين اتفاق فصل گذشته براي بختيار رحماني در تراکتورسازي افتاد و اين بازيکن ناچار شد به خاطر تنها چند روز باقي ماندن خدمتش يک نيم فصل کامل براي تراکتورسازي بازي کند.

درحالي که سروش رفيعي سه بازي هم براي پرسپوليس انجام داده و برخي کارشناسان حقوقي نيز عنوان کرده اند که او مشکلي براي بازي براي سرخپوشان تهراني ندارد اما ظاهرا فولادي ها قصد کوتاه آمدن دراين ماجرا را ندارند و مي خواهند کار را از طريق مراجع بالاتر پيگيري کنند.

در اين مورد گفته مي شود فولادي ها به دنبال اين هستند که از طريق ديوان عدالت اداري ماجراي سروش رفيعي را پيگيري کنند. هر چند پرسپوليسي ها اعتقاد دارند اين انتقال رسمي صورت گرفته و مشکلي در اين زمينه وجود ندارد.

تعداد بازديد:384 آخرين تغييرات:95/11/07
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر