یکشنبه 26 خرداد 1398 - 12 شوال 1440 - 16 ژوئن 2019
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

تراکتورسازی تهدید به کناره گیری از لیگ برتر کرد!

ماهيگيري از آب گل آلود فوتبال ايران؛

تراکتورسازي تهديد به کناره گيري از ليگ برتر کرد!

در آستانه بازي حساس پرسپوليس با تراکتورسازي در هفته بيستم ليگ برتر، رسانه يکي از کشورهاي عربي مدعي شد تراکتوري‌ها تهديد به کناره‌گيري از ليگ برتر کرده‌اند!

به گزارش خبرنگار مهر ، تيم‌هاي فوتبال پرسپوليس و تراکتورسازي تبريز امروز يکشنبه در چارچوب هفته بيستم ليگ برتر فوتبال در ورزشگاه آزادي به مصاف هم خواهند رفت. اين مسابقه تحت تاثير اتفاقات عجيب و غريب چند روز گذشته قرار گرفته است. از يک سو تراکتورسازي با حکم فيفا نه تنها از خريد بازيکن تا سال آينده محروم شده است، بلکه حتي حق استفاده از نفرات جديد خود را ندارد و امکان کسر امتياز از اين تيم هم وجود دارد. از سوي ديگر، کارلوس کي روش سرمربي تيم ملي فوتبال ايران در آستانه اين مسابقه حساس، حملات تندي را به برانکو ايوانکوويچ سرمربي پرسپوليس داشت و تاکيد کرد که از پرسپوليس بازيکني را به تيم ملي دعوت نخواهد کرد.

در اين اوضاع آشفته، رسانه يکي از کشورهاي عربي هم که در امارات فعاليت مي کند خبر عجيبي را منتشر کرده است تا به نوعي از اين «آب گل آلود» فوتبال ايران ماهيگيري کند.

سايت ارم نيوز در خبر خود مدعي شده که تراکتورسازي تهديد به کناره گيري از ليگ برتر فوتبال کرده است. اين سايت بدون نام بردن از منبع خبري خود و به نقل از رسانه هاي ايراني، نوشته است: «تراکتورسازي تبريز روز شنبه و در آستانه بازي مهم با پرسپوليس صدرنشين تهديد به کناره گيري از ليگ برتر کرده است. باشگاه تراکتورسازي به خاطر ترس از آسيب هواداران و بازيکنانش توسط هواداران حريف، خواهان برگزاري بازي با پرسپوليس خارج از شهر تهران شده و اين درخواست را مطرح کرده است»!

تعداد بازديد:362 آخرين تغييرات:95/11/17
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر