جمعه 3 خرداد 1398 - 19 رمضان 1440 - 24 مي 2019
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

برد دشوار بارسلونا مقابل لگانس/ لیونل مسی آبی اناریها را نجات داد

هفته يبست و سوم لاليگا؛

برد دشوار بارسلونا مقابل لگانس/ ليونل مسي آبي اناريها را نجات داد

تيم فوتبال بارسلونا در شبي که بازي ضعيفي از خود ارايه کرده بود برابر لگانس به زحمت پيروزي دشوار ۲ بر يک را کسب کرد تا اميدهايش را براي قهرماني حفظ کند.

به گزارش خبرگزاري مهر، تيم فوتبال بارسلونا يکشنبه شب در چارچوب هفته بيست و سوم رقابتهاي لاليگا ميزبان لگانس بود و در ورزشگاه نوکمپ برابر اين تيم پايين جدولي ۲ بر يک به پيروزي دست پيدا کرد. ليونل مسي هر دو گل آبي اناريها را به ثمر رساند.

در نيمه نخست اين بازي تيم بارسلونا يک بر صفر از حريف خود پيش افتاد. در دقيقه ۴ مسابقه بود که ليونل مسي روي پاس بيرون پاي سوارز توانست دروازه حريف را باز کند. بارسلونا در ادامه نتوانست گل ديگري به ثمر برساند و در اواخر نيمه نخست روي درخشش ترشتگن دروازه خود را روي ضربه بازيکن لگانس بسته نگه داشتند.

در نيمه دوم تيم لگانس بازي خوب خود را ادامه داد و چندين موقعيت خوب هم ايجاد کرد. در دقيقه ۷۱ بود که لوپز در ميان بهت هواداران بارسلونا دروازه اين تيم را گشود تا کار به تساوي کشيده شود.

انريکه سرمربي تيم بارسلونا در ۱۵ دقيقه پاياني بازي اينيستا، آلبا و دنيس سوارز را هم به ميدان فرستاد اما تغييري در بازي بهم ريخته بارسلونا ايجاد نشد. سرانجام در دقيقه ۹۰ بازي بود که حرکت انفرادي نيمار يک ضربه پنالتي بدنبال داشت و ليونل مسي آن را به گل دوم آبي اناريها تبديل کرد.

بارسلونا با اين برد ۵۱ امتيازي شد و به رده دوم جدول صعود کرد. رئال مادريد با دو بازي کمتر و ۵۲ امتياز صدرنشين است. تيم سويا نيز با ۴۹ امتياز رده سوم را در اختيار دارد.

تعداد بازديد:438 آخرين تغييرات:95/12/02
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر