چهارشنبه 1 اسفند 1397 - 15 جمادي الثاني 1440 - 20 فوريه 2019
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

پارسال هم باضربه ایستگاهی به الاهلی باختیم/نیاز به بازپروری داریم

عليرضا منصوريان:

پارسال هم باضربه ايستگاهي به الاهلي باختيم/نياز به بازپروري داريم

سرمربي تيم فوتبال استقلال با اشاره به شکست تيمش برابر الاهلي امارات در ليگ قهرمانان آسيا گفت: ما دو نيمه متفاوت داشتيم و موقعيت هاي خوبي را هم از دست داديم.

به گزارش خبرنگار مهر، عليرضا منصوريان پس از شکست ۲ بر يک تيمش برابر الاهلي امارات در نشست خبري به دلايل اين باخت و شرايط تيمش در اين مسابقه پرداخت.

دو نيمه متفاوت داشتيم
به الاهلي تبريک مي‌گويم. دو نيمه متفاوت داشتيم. در نيمه اول آنها بهتر بودند ولي ما به خوبي آنها را آناليز کرده بوديم. من فکر مي‌کنم تيم جوان ما بايد حرفه‌اي تر بازي مي‌کرد خصوصا در دقايقي که حريفمان جلو آمده بود. ما هر دو گل را روي کم تجربگي و جواني خورديم. در گل دوم بايد حرفه‌اي تر عمل مي‌کرديم.

دو موقعيت صد در صد را از دست داديم
استقلال و نفت با هم متفاوتند. نفت طرفداري ندارد ولي استقلال ۳۰ ميليون طرفدار دارد. ما بعد از گل تساوي دو موقعيت صد درصد داشتيم. جواني و بي دقتي نگذاشت گل دوم را بزنيم. اگر گل دوم را مي زديم شرايط فرق مي کرد. ما بايد خود را براي آينده آماده کنيم. بايد از باقي بازي ها استفاده کنيم. ما ۱۲۰ هزار طرفدار در ورزشگاهمان داريم. نتيجه عادلانه يک بر يک بود. کم تجربگي در آخر بازي کار دست ما داد. مي شد حتي دو بر يک ببريم. فوتبل هميشه همين گونه است و همين باعث زيباييش مي شود. من فکر مي کنم وقتي از موقعيت ها استفاده نکرديم، تنبيه شديم.

تيم نياز به ريکاوري دارد
ما هشت روز پيش بازي سختي در داربي ايران داشتيم و بعد از آن هم با ذوب آهن بازي کرديم. ما تلاش مي کنيم ترکيب مان را جا به جا کنيم. تيم ما نياز به ريکاوري دارد و ما در همين امارات تلاش مي کنيم تا اين مشکل رفع شود. ما نياز به بازپروري فيزيکي داريم. همه چيز ما به بازي با التعاون بر مي گردد. اگر آن تيم را ببريم، شانس اول صعود ما و الاهلي خواهيم بود.

بازي سختي با التعاون داريم
​الاهلي همان تيم سابق بود و چندان فرق تاکتيکي با قبل نداشت. پارسال هم با يک ضربه ايستگاهي به اين تيم باختيم. در مجموع فکر مي کنم تفکرات کادرفني اين تيم را در زمين مي شد ديد. ما بازي هاي بعديمان سخت است و مهم ترين بازي ما همانطور که گفتم مقابل التعاون است. بايد ديد در آينده چه اتفاقي رخ مي دهد.

تعداد بازديد:348 آخرين تغييرات:95/12/03
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر