چهارشنبه 2 خرداد 1397 - 7 رمضان 1439 - 23 مي 2018
صفحه اصلي/سياسي و اقتصادي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

امروز داوطلب حضور در جبهه مقاومت بیش از دوران دفاع مقدس است

سردار جعفري:

امروز داوطلب حضور در جبهه مقاومت بيش از دوران دفاع مقدس است

فرمانده کل سپاه پاسداران با بيان اينکه امروز داوطلب حضور درجبهه مقاومت بيش از دوران دفاع مقدس است، گفت که ولايت پذيري امروز از مرزهاي ايران خارج شده و امت واحده اسلامي در حال شکل گيري است.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار سرلشکر محمد علي جعفري فرمانده کل سپاه امشب و در يادواره شهداي جهان اسلام، «دو راهي کربلا» با گراميداشت ياد شهداي دفاع مقدس و شهداي مدافع حرم گفت: خداوند وعده داده که استقامت کنندگان در مسير حق را در همين دنيا پاداش دهد.

وي افزود: پيروزي بر دشمنان در عرصه هاي مختلف مانند توفيقات در سوريه، آزادي حلب، پيروزي غزه و يمن بخشي از پاداشي است که خدا در اين دنيا به کسانيکه استقامت مي کنند، مي دهد.

سردار جعفري در بخش ديگري از سخنانش اظهار داشت: رهبري چندسالي و چند ماهي است که هشدارهايي مي دهند و البته خطاب به مردم نيست چون آنها در راه آقا ايستاده اند، توصيه ايشان به آنهايي است که نگاه به بيرون دارند.

وي با قرائت آيه اي از قرآن تاکيد کرد که براساس فرموده خداوند مسلماناني که به کفار اعتماد کنند و به آنها لبخند بزنند محکوم به شکست هستند.

فرمانده کل سپاه گفت: در طول تاريخ انبيا، اسلام و انقلاب اسلامي هر جا مقاومت کرديم و از امر رهبري اطاعت نموديم، نصرت بدنبال داشته و هر جا ضعف نشان داديم دچار شکست شديم.

سرلشکر جعفري افزود: الحمدلله تاريخ جمهوري اسلامي پر است از ولايت پذيري که امروز از مرزهاي ايران هم خارج شده و امت واحده اسلامي در حال شکل گرفتن است.

وي ادامه داد: در بزرگترين فتنه ها مانند سال ۸۸ هم مردم با تبعيت خود اين پيام را در ۹ دي منتقل کردند.

فرمانده کل سپاه تاکيد کرد: ما در مسيري قرار گرفته ايم که به لطف خدا انتهاي آن تسلط اسلام بر همه دنياست.

وي با تشکر مجدد از خانواده شهداي مرافع حرم افزود: امروز براساس برآوردهاي ما و مراجعات به سپاه و بسيج، مشتاقان حضور در جبهه هاي مقاومت بيشتر از دوران دفاع مقدس است که اين معجزه الهي بوده و روند بسيار مطلوبي است.

سردار جعفري افزود: اين اتفاق در کنار برخي از مشکلات فرهنگي و اقتصادي در داخل، قابل توجه و مايه خرسندي است.

فرمانده کل سپاه در پايان گفت: شکرگزار موقعيت مناسب و مهم انقلاب اسلامي در منطقه و جهان هستيم.

تعداد بازديد:310 آخرين تغييرات:95/12/21
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر