چهارشنبه 2 خرداد 1397 - 7 رمضان 1439 - 23 مي 2018
صفحه اصلي/اخبار استان


 
 


 


 


 
خروجي RSS

دشمن تفکر و اندیشه اسلام ناب محمدی را هدف قرار داده است

فرمانده سپاه سلمان سيستان و بلوچستان:

دشمن تفکر و انديشه اسلام ناب محمدي را هدف قرار داده است

زاهدان - فرمانده سپاه سلمان سيستان و بلوچستان گفت: امروز اعتقادات شيعه و سني هدف دشمنان نيست بلکه دشمني ها بر سر تفکر و انديشه اسلام ناب محمدي است.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار حسين معروفي ظهر امروز در گردهمايي مجمع بسيج استان سيستان و بلوچستان که در کانون شهيد عالي زاهدان برگزار شد، اظهار داشت: امروز دشمن حوزه فکر و انديشه اسلام ناب محمدي را هدف قرار داده است و در اين راه شيعه و سني برايش فرقي ندارد.

وي افزود: جناياتي که امروز در کشورهاي عراق، يمن، سوريه و فلسطين اتفاق مي افتد و طي آن هزاران زن و مرد اهل تسنن به خاک و خون کشيده مي شوند نشان مي دهد که دشمن شيعه و سني نمي شناسد و هدفي جزء ضربه زدن به اسلام ناب محمدي ندارد.

وي تصريح کرد: انقلاب اسلامي بستر سازحکومت جهاني موعود آخرالزمان(عج) است و وجه تمايز اين انقلاب با انقلاب هاي ديگر در ولايت فقيه است که سکاندار اين حرکت است.

فرمانده سپاه سلمان سيستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: امتياز ديگر کشور ايران داشتن مردماني هوشمند است که هميشه در شرايط حساس در صحنه دارند و دشمنان را ناکام مي گذارند.

وي با اشاره به اهميت روحيه انقلابي در بين مردم ادامه داد: انقلابي گري يکي از مولفه هاي شکست دشمنان است به همين دليل آنها تلاش مي کنند تا اين شاخصه را در بين مردم ضعيف کنند.

وي عنوان کرد: تفکر و انديشه در شرايط امروز جامعه موجب پيشرفت و ترقي مي شود و بي توجهي به آن باعث بروز مشکلات متعدد خواهد شد.

تعداد بازديد:376 آخرين تغييرات:95/12/21
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر