چهارشنبه 2 خرداد 1397 - 7 رمضان 1439 - 23 مي 2018
صفحه اصلي/ايران و جهان

باید با توانمندی نظامی ایران مقابله شود / ترس از تانک «کرار»

سفير رژيم اسرائيل در سازمان ملل:

بايد با توانمندي نظامي ايران مقابله شود / ترس از تانک «کرار»

سفير رژيم صهيونيستي در مصاحبه اي ضمن اذعان به ترس اين رژيم از توانمندي نظامي ايران، خواستار مبارزه جهاني عليه توسعه اين توانمندي شد.

به گزارش خبرگزاري مهر به نقل از فاکس نيوز، «دني دنون» سفير رژيم صهيونيستي در سازمان ملل امروز در مصاحبه با شبکه تلويزيوني فاکس نيوز آمريکا بار ديگر مواضع خصمانه و دروغين خود عليه کشورمان را تکرار کرد.

بر اساس اين گزارش دنون در خصوص تانک ايراني «کرار» که به تازگي توسط متخصصين وزارت دفاع کشورمان ساخته و رونمايي شده است و ترس رژيم صهيونيستي از پيشرفت هاي نظامي ايران، کشورمان را متهم به توسعه تجهيزات نظامي و موشکي کرده و اين کار ايران را بر خلاف قطعنامه هاي شوراي امنيت در اين خصوص دانست.

وي همچنين با مطرح کردن اتهام واهي حمايت ايران از گروه هاي تروريستي و شبه نظامي در منطقه، خواستار واکنش جامعه جهاني به آنچه وي تحرکات ايران خواند شد.

دنون همچنين در ادامه سخنان خود همچنين خواستار مقابله با برنامه موشکي ايران شده و با اشاره به متن مندرج بر روي موشک آزمايش شده توسط ايران در سال گذشته گفت که ايران بر روي موشک خود نوشته بود اسرائيل بايد از صحنه روزگار محو شود، مدعي شد که کشورهاي عربي همسايه ايران نيز بسيار از بابت اين مساله نگران هستند.

وي همچنين در بخش ديگري از سخنان خود مدعي شد که ايران از هواپيماهاي مسافربري خود در جهت انتقال تسليحات به لبنان و سوريه استفاده مي کند.

سفير رژيم صهيونيستي در سازمان ملل مدعي شد: ما در سال ۲۰۰۵ با حزب الله جنگيديم و آنها آن زمان ۱۰ هزار موشک در اختيار داشتند و اکنون ۱۲۰ هزار موشک دارند و به دريافت پول و موشک از سوي ايران ادامه ميدهند. همانطور که مي دانيد اين مسائل بسيار ما را نگران ساخته است.

تعداد بازديد:384 آخرين تغييرات:95/12/24
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر