چهارشنبه 2 خرداد 1397 - 7 رمضان 1439 - 23 مي 2018
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

حذف منچستر سیتی توسط موناکو/ اتلتیکو مادرید به چهارم نهایی رسید

ليگ قهرمانان اروپا؛

حذف منچستر سيتي توسط موناکو/ اتلتيکو مادريد به چهارم نهايي رسيد

پرونده مرحله يک هشتم نهايي رقابتهاي ليگ قهرمانان فوتبال اروپا با صعود تيم هاي موناکو و اتلتيکو مادريد به دور بعد بسته شد.

به گزارش خبرگزاري مهر، دور برگشت مرحله يک هشتم نهايي رقابتهاي ليگ قهرمانان فوتبال اروپا چهارشنبه شب ادامه يافت و طي آن تيم موناکو برابر منچستر سيتي ۳ بر يک پيروز شد و اتلتيکو مادريد هم مقابل بايرلورکوزن به تساوي بدون گل رضايت داد.

تيم موناکو در ورزشگاه اختصاصي خود در حالي به مصاف منچستر سيتي رفت که در بازي رفت ۵ بر ۳ شکست خورده بود با اين حال در ديدار چهارشنبه شب فوق العاده ظاهر شد و برابر اين تيم ۳ بر يک پيروز شد.

در نيمه نخست اين بازي تيم موناکو با ارايه يک بازي تهاجمي و کاملا برتر دو بار دروازه تيم گوارديولا را باز کرد. کيليان ام باپه (۸) و فابيانو (۲۹) زننده گل هاي تيم موناکو بودند.

اوضاع در نيمه دوم هم به سود ميزبان رقم خورد. لروي سانه در دقيقه ۷۱ براي تيم سيتي گلزني کرد اما باکايوکو در دقيقه ۷۷ براي سومين بار دروازه منچستر سيتي را گشود.

بدين ترتيب دو تيم در مجموع دو بازي رفت و برگشت به تساوي ۶ بر ۶ دست پيدا کردند و موناکو بخاطر گل زده بيشتر در زمين حريف راهي مرحله يک چهارم نهايي شد تا حذف منچستر سيتي با هدايت پپ گوارديولا به يک شگفتي بزرگ تبديل شود.

تيم اتلتيکو مادريد بعد از اينکه در ديدار رفت ۴ بر ۲ لورکوزن را شکست داده بود در ويسنته کالدرون چندان به آب و آتش نزد و با کنترل بازي برابر اين تيم بدون گل متوقف شد با اين حال راهي به جمع تيم هاي مرحله يک چهارم نهايي پيوست.

در نيمه اول اين بازي دو تيم نتوانستند کاري از پيش ببرند و جدال دو تيم با تساوي بدون گل خاتمه يافت. نيمه دوم اين ديدار هم گلي بدنبال نداشت تا جدال اين دو تيم با تساوي همراه شود.

تعداد بازديد:364 آخرين تغييرات:95/12/26
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر