پنج شنبه 21 فروردين 1399 - 15 شعبان 1441 - 9 آپريل 2020
صفحه اصلي/سياسي و اقتصادي


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

دولت تا ساماندهی نهایی در کنار مردم سیل زده خواهد بود

روحاني در پيامي اعلام کرد؛

دولت تا ساماندهي نهايي در کنار مردم سيل زده خواهد بود

رييس جمهور در پيامي با تسليت و ابراز همدردي با مردم استانهاي سيل‏ زده اطمينان داد که دولت تا ساماندهي نهايي در کنار آنها خواهد بود.

به گزارش خبرگزاري مهر، حسن روحاني رييس جمهور در پيامي با تسليت و ابراز همدردي با مردم استانهاي سيل‌ زده آذربايجان شرقي و غربي و اردبيل و به‌ ويژه خانواده‌ هاي جان‌باختگان و آسيب‌ ديدگان، اطمينان داد که دولت تا ساماندهي نهايي، رسيدگي مطلوب و کمک به جبران خسارت‌هاي وارده، در کنار اين عزيزان خواهد بود.

متن پيام حجت الاسلام حسن روحاني به اين شرح است:

«بسم الله الرحمن الرحيم

حادثۀ خسارت بار سيل و رانش زمين در استانهاي آذربايجان شرقي و غربي و اردبيل که منجر به جان باختن و مفقود و مصدوم شدن عده اي از هموطنان عزيز شد، موجب اندوهي عميق و فراوان براي عموم هموطنان عزيز و مسئولان کشور گرديد.

استانداران محترم استانهاي آسيب‌ ديده و همچنين وزير محترم نيرو که به نمايندگي از اينجانب به همراه معاونين وزراي ذيربط براي سرکشي و رسيدگي به امداد رساني به هم ميهنان آسيب ديده به منطقه سفر کرده اند؛ از اولين ساعات اين حادثه ناگوار به همراه ساير دستگاهها، نهادها و نيروهاي مسلح در ميدان کمک به مردم حضور داشته اند.

مجددا از همۀ دستگاهها و نهادهاي امدادرسان مي خواهم بدون هيچ وقفه اي با بسيج همة امکانات موجود، براي ياري رساندن به آسيب ديدگان و مصدومان تلاش مضاعف کنند و هرچه سريع‌تر به ساماندهي امور مناطق آسيب ‌ديده بپردازند. در اين زمينه و در پي اخذ گزارش از مسوولان مرتبط؛ دستورات لازم و فوري به وزراي محترم کشور، بهداشت، درمان و آموزش پزشکي، راه و شهر سازي، نيرو، سازمان هلال احمر و ساير دستگاههاي ذيربط ابلاغ شده است.

لازم مي‌دانم ضمن عرض تسليت و ابراز همدردي با مردم شريف استانهاي سيل‌ زده و به‌ ويژه خانواده‌ هاي محترم جان‌باختگان و آسيب‌ ديدگان، اطمينان ‌دهم دولت تا ساماندهي نهايي، رسيدگي مطلوب و کمک به جبران خسارت‌هاي وارده در کنار شما عزيزان خواهد بود.

حسن روحاني
ربيس جمهوري اسلامي ايران»

تعداد بازديد:422 آخرين تغييرات:96/01/28
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر