چهارشنبه 28 آذر 1397 - 11 ربيع الثاني 1440 - 19 دسامبر 2018
صفحه اصلي/اخبار فناوري

برقراری ارتباطات مناطق سیل زده کشور/ افزایش ۳ برابری ظرفیت موبایل

وزارت ارتباطات اعلام کرد؛

برقراري ارتباطات مناطق سيل زده کشور/ افزايش ۳ برابري ظرفيت موبايل

به دنبال وقوع سيل در استان هاي آذربايجان شرقي و غربي، وزارت ارتباطات از برقراري خطوط ارتباطي بدون قطعي و اختلال در اين استان ها خبر داد.

به گزارش خبرگزاري مهر به نقل از وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات، در پي بارش باران و سيل در استان آذربايجان شرقي و غربي به بار آمدن خسارات جاني و مالي در شهرهاي مختلف، بهمن حسين زاده مديرکل ICT استان آذزبايجان شرقي گفت: به رغم ايجاد خسارت در شهرهاي مراغه، عجب شير و آذرشهر، خوشبختانه خطوط ارتباطات مخابراتي برقرار و هيچ گونه قطعي وجود ندارد.

وي اظهارکرد: با تلاش صورت گرفته با وجود خسارات وارده به کافوها و تيرهاي حامل برق، هيچ گونه قطعي ارتباط وجود ندارد و با تمهيدات انجام شده ظرفيت BTS ها در مناطق سيل زده، سه برابر افزايش يافته تا مردم و مسئولين با آرامش و سهولت از خطوط ارتباطي و مخابراتي بهره مند شوند.

رئيس کارگروه ارتباطات و مخابرات مديريت بحران استان آذربايجان شرقي، در خصوص آب گرفتگي تعدادي از کافوهاي مخابراتي در شهرستان تبريز گفت: با تلاش مستمر همکاران و پيمانکاران ذيربط، مشکلات در تبريز نيز در همان ساعات اوليه وقوع سيل برطرف شده و خطوط ارتباطي و مخابراتي بطور کامل داير است.

دراين رابطه همچنين مظفر يوسفي زاده مديرکل ICT استان آذزبايجان غربي نيز از نبود اختلال ارتباطي در اين استان خبر داد و گفت: ‌به دنبال سيل به وجود آمده،‌ هيچ اختلال ارتباطي و مخابراتي دراين استان وجود ندارد.

تعداد بازديد:371 آخرين تغييرات:96/01/28
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر