چهارشنبه 2 خرداد 1397 - 7 رمضان 1439 - 23 مي 2018
صفحه اصلي/اخبار استان


 
 


 


 


 
خروجي RSS

اطلس امنیتی انتخابات سیستان و بلوچستان تهیه شده است

معاون استاندار سيستان و بلوچستان مطرح کرد:

اطلس امنيتي انتخابات سيستان و بلوچستان تهيه شده است

زاهدان - معاون امنيتي استاندار سيستان و بلوچستان گفت: سياست هاي امنيتي مربوط به انتخابات سيستان و بلوچستان از ماه ها قبل انديشيده شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، علي اصغر ميرشکاري بعد از ظهر امروز در نشست خبري با اصحاب رسانه سيستان و بلوچستان که در سالن اجتماعات استانداري برگزارشد، اظهار داشت: به منظور برگزاري انتخاباتي سالم و امن تدابير لازم از ماه ها قبل در قالب اطلس امنيتي انتخابات انديشيده شده است.

وي افزود: برگزاري رزمايش هاي متعدد و ايجاد لايه هاي امنيتي از مرزها تا عمق کشور از جمله اين تدابير است.

وي با اشاره به اينکه در نظام جمهوري اسلامي به موضوع شرارت فارغ از قوميت و مذهب رسيدگي مي شود، تصريح کرد: آغوش نظام جمهوري اسلامي براي کليه افرادي که ممکن است به دليل نا آگاهي جذب گروه ها و معاندان شده باشند، بازاست.

معاون امنيتي و انتظامي استاندار سيستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: آنچه اهميت ويژه اي دارد وجود احساس امنيت در مردم است که در استان سيستان و بلوچستان به خوبي تحقق يافته است.

وي با اشاره به اينکه امنيت در خدمت توسعه اين استان است، گفت: خوشبختانه امنيت در سيستان و بلوچستان از بسياري از استان هاي ديگر مشهودتر و ملموس تر است.

وي افزود: سيستم هاي پايش تصويري نيز در ۸ شهرستان سيستان و بلوچستان راه اندازي شده است که نقش مهمي در کاهش معضلات و جرايم ايفا کرده است.

تعداد بازديد:245 آخرين تغييرات:96/01/28
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر