چهارشنبه 2 خرداد 1397 - 7 رمضان 1439 - 23 مي 2018
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

رئال مادرید به نیمه نهایی رسید/ هت تریک رونالدو در وقت‌های اضافه

يک چهارم نهايي ليگ قهرمانان اروپا؛

رئال مادريد به نيمه نهايي رسيد/ هت تريک رونالدو در وقت‌هاي اضافه

تيم فوتبال رئال مادريد در شبي که کريستيانو رونالدو هت تريک کرد در وقت هاي اضافه برابر بايرن مونيخ پيروزي پرگل ۴ بر ۲ را ثبت کرد و به مرحله نيمه نهايي رقابتهاي ليگ قهرمانان اروپا صعود کرد.

به گزارش خبرگزاري مهر، تيم هاي فوتبال رئال مادريد و بايرن مونيخ سه شنبه شب ديدار برگشت خود در مرحله يک چهارم نهايي رقابتهاي ليگ قهرمانان اروپا را در ورزشگاه سانتياگو برنابئو برگزار کردند که در پايان رئال مادريد ۴ بر ۲ پيروز شد. اين بازي در وقت معمول ۲ بر يک به سود بايرن تمام شد تا کار به وقت هاي اضافه کشيده شود.

نيمه نخست اين بازي با حملات تيم بايرن مونيخ همراه بود اما فشردگي بازيکنان رئال مادريد در يک سوم دفاعي خودي فضاها را از روبن، لواندوفسکي و ريبري گرفته بود. شاگردان آنچلوتي چندين بار با شوت راه دور و ارسال هاي از جناحين خطرساز شدند ولي نتوانست به گل دست يابند.

در مقابل رئالي ها چندين بار در ضد حملات سريع خود تا آستانه گلزني پيش رفتند. شوت رونالدو در دقيقه ۳۵ و ضربه زميني توني کروس از جمله اين حملات بود که توسط نوير دفع شد تا اين نيمه با تساوي بدون گل خاتمه يابد.

با شروع نيمه دوم تيم بايرن مونيخ حملات خود را تداوم بخشيد و در دقيقه ۵۳ به گل نيز دست يافت. رابرت لواندوفسکي از روي نقطه پنالتي دروازه رئال را گشود. چند دقيقه بعد ويدال موقعيتي عالي را براي زدن گل دوم بايرني ها از دست داد.

بعد از اين گل تيم بايرن بازي را در اختيار گرفت و رئال مادريد محتاطانه چشم به ضد حملات دوخت. در دقيقه ۷۶ بازيکنان بايرن مونيخ از رونالدو غفلت کردند و او هم سانتر کاسميرو را با ضربه سر ديدني خود درون دروازه نوير جاي داد تا کار به تساوي کشيده شود.

اين گل دوام زيادي نداشت چرا که در دقيقه ۷۸ سرخيو راموس به اشتباه دروازه تيمش را گشود تا بايرن ۲ بر يک پيش بيفتد. بايرن مونيخ به بازي خوب خود ادامه داد تا اينکه ويدال در دقيقه ۸۴ با يک تکل بي مورد کارت زرد دوم را دريافت کرد و از بازي اخراج شد تا بايرن مثل ديدار رفت ۱۰ نفره شود. با حفظ اين نتيجه سرنوشت به وقت اضافه کشيده شد.

رئال مادريد با شروع وقت اضافه اول فشار زيادي روي دروازه بايرن وارد کرد. شوت راه دور رونالدو که نوير دفع کرد از جمله موقعيت هاي اين تيم براي گلزني بود. با اين حال در دقيقه ۱۰۵ بازي رئال مادريد به گل تساوي دست پيدا کرد. بار ديگر رونالدو در ميان مدافعان حريف صاحب توپ شد و با ضربه دقيق خود دروازه نوير را گشود.

رئال مادريد توسط رونالدو در وقت اضافه دوم به گل سوم نيز رسيد. در دقيقه ۱۰۹ بازي مارسلو با حرکتي انفرادي به عمق دفاع حريف زد و با پاس عرضي رونالدو را در موقعيت گلزني قرار داد تا ستاره رئال مادريد هت تريک خود را تکميل کند.

اين پايان کار دو تيم نبود چرا که در دقيقه ۱۱۲ نوبت به مارکو آسنسيو رسيد تا با حرکت انفرادي و ضربه دقيق خود براي چهارمين بار دروازه بايرن مونيخ را باز کند.

بدين ترتيب تيم رئال مادريد در مجموع دو بازي رفت و برگشت برتري ۶ بر ۳ را ثبت کرد و به مرحله نيمه نهايي صعود کرد.

تعداد بازديد:209 آخرين تغييرات:96/01/30
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر