چهارشنبه 2 خرداد 1397 - 7 رمضان 1439 - 23 مي 2018
صفحه اصلي/اخبار استان


 
 


 


 


 
خروجي RSS

۲۵ مسافر به‌ دلیل توجه به نماز از پرواز جا ماندند

به دليل تعجيل خلبان در فرودگاه زاهدان؛

۲۵ مسافر به‌ دليل توجه به نماز از پرواز جا ماندند

زاهدان - ۲۵ مسافر پرواز صبح امروز شرکت هواپيمايي «تفتان اير» از زاهدان به مقصد تهران به‌ دليل توجه به نماز و تعجيل خلبان از پرواز جا ماندند.

به گزارش خبرنگار مهر، صبح امروز ۲۵ مسافر پرواز هواپيماي شرکت هواپيمايي «تفتان اير» استان سيستان و بلوچستان که قرار بود ساعت ۴:۳۰ از فرودگاه زاهدان به مقصد تهران انجام شود به‌ دليل توجه به نماز و تعجيل خلبان از پرواز جا ماندند.

اين ۲۵ مسافر زماني که متوجه شدند به دليل مدت زمان حضور در پرواز نماز آن‌ها قضا مي‌شود، تصميم گرفتند ‌۳ دقيقه قبل از حرکت هواپيما پاي پلکان هواپيما و بروي باند نماز خود را به جا بياورند.

اما خلبان اين پرواز با توجه به روز ارتش و محدوديت پروازي که در تهران وجود داشت با اصرار و شتاب پلکان را از هواپيما جدا کرد و پرواز کرد.

اين اقدام خلبان در حالي انجام شد که اين ۲۵ مسافر در پاي پلکان در حال نماز خواندن بودند و علاوه بر جا گذاشتن آنها ممکن بود خطراتي را نيز براي آنها به وجود بياورد.

البته روابط عمومي اين شرکت هواپيمايي با تاکيد بر اينکه اين اقدام خلبان کار درستي نبوده در تلاش است تا با اهداي بليط جايگزين رضايت اين مسافران را جلب کند.

تعداد بازديد:249 آخرين تغييرات:96/01/30
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر