پنج شنبه 3 خرداد 1397 - 8 رمضان 1439 - 24 مي 2018
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

صعود تیم ملی فوتبال ساحلی ایران/ جدال با سوئیس در یک چهارم نهایی

جام جهاني فوتبال ساحلي - باهاما؛

صعود تيم ملي فوتبال ساحلي ايران/ جدال با سوئيس در يک چهارم نهايي

تيم ملي فوتبال ساحلي ايران با پيروزي برابر نيجريه به مرحله يک چهارم نهايي مسابقات جام جهاني صعود کرد.

به گزارش خبرگزاري مهر، ملي پوشان فوتبال ساحلي کشورمان در آخرين ديدار خود از مرحله گروهي رقابتهاي جام جهاني از ساعت ۳ بامداد امروز (سه شنبه) به مصاف نيجريه رفتند که در نهايت اين بازي با نتيجه ۶ بر ۵ در ضربات پنالتي به سود ايران به پايان رسيد.

در وقت نخست اين ديدار که هردو تيم از شانس صعود به مرحله بعد برخوردار بودند کاپيتان محمد احمدزاده براي ايران گلزني کرد. وقت دوم مسابقه با گلزني نيجريه از روي نقطه پنالتي ادامه پيدا کرد و بلافاصله محمدعلي مختاري گل ديگري براي ايران به ثمر رساند.

در ادامه اين وقت نيجريه که نشان داده بود با هدف صعود به ميدان آمده است بار ديگر دروازه ايران را باز کرد اما کاپيتان احمدزاده بار ديگر دروازه نايب قهرمان آفريقا را باز کرد. اين وقت در نهايت با يک گل ديگر از سوي سبزپوشان نيجريه همراه بود تا وقت دوم و نفس گير مسابقه با تساوي ۳ بر ۳ دو تيم با پايان رسيد.

وقت پاياني اين ديدار از سوي دو تيم با حساسيت بسيار بالايي دنبال شد و نيجريه با گلزني خود براي اولين بار در طول مسابقه از ايران پيش افتاد. تيم ملي ايران با گل زيباي محمدعلي مختاري نتيجه را به تساوي ۴ بر ۴ رساند تا اين ديدار در ۳ دقيقه وقت اضافه پيگيري شود.

وقت اضافه اين ديدار بدون گل به پايان رسيد تا ضربات پنالتي تکليف تيم صعود کننده را مشخص کند. درنهايت اين ديدار پس از ضربات پنالتي با نتيجه ۶ بر ۵ به سود ايران به پايان رسيد.

ملي پوشان کشورمان با اين پيروزي به عنوان تيم دوم از گروه B رقابتها به مرحله يک چهارم نهايي جام جهاني فوتبال ساحلي ۲۰۱۷ باهاما صعود کردند.

تيم هاي صعود کننده از گروه هاي اول و دوم جام جهاني فوتبال ساحلي با برگزاري بازيهاي دور آخر از مرحله گروهي خود، حريفانشان در مرحله يک چهارم نهايي را شناختند.

تيم ملي ايتاليا به عنوان تيم نخست از گروه دوم رقابتهاي جام جهاني در مرحله بعدي مسابقات به مصاف سنگال تيم قهرمان آفريقا خواهد رفت. گفتني است با پيروزي ۹ بر ۷ سوييس مقابل سنگال (در ضربات پنالتي)، تيم ملي سوييس به عنوان تيم نخست گروه يک شناخته شد.

به اين ترتيب با پيروزي ايران مقابل نيجريه، تيم ملي فوتبال ساحلي کشورمان به عنوان تيم دوم از گروه ۲ بايد به مصاف سوييس برود. اين ديدار ساعت ۳ بامداد جمعه (۱۵ ارديبهشت) به وقت ايران برگزار خواهد شد.

تعداد بازديد:268 آخرين تغييرات:96/02/12
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر