پنج شنبه 3 خرداد 1397 - 8 رمضان 1439 - 24 مي 2018
صفحه اصلي/اخبار استان


 
 


 


 


 
خروجي RSS

دستگیری عاملان شهادت مامور پلیس در سیستان و بلوچستان

فرمانده انتظامي سيستان و بلوچستان خبر داد:

دستگيري عاملان شهادت مامور پليس در سيستان و بلوچستان

زاهدان - فرمانده انتظامي سيستان و بلوچستان از دستگيري عاملان شهادت مامور نيروي انتظامي که با تغيير هويت در ارتفاعات جنوب استان زندگي مي کردند، در عمليات غافلگيرانه پليس خبر داد.

سردار حسين رحيمي در گفت و گو با خبرنگار مهر، در تشريح جزئيات دقيق اين خبر اظهار داشت: در تاريخ بيست و چهارم آبان ماه سال نود و پنج، ماموران پاسگاه انتظامي «آشار» شهرستان مهرستان پس از شناسايي يک باند مسلح مواد مخدر با آنها درگير مي شوند که دراين عمليات پس از کشف ۵۸۹ کيلو ترياک استوار دوم «صادق اميري زاده» توسط قاچاقچيان به شهادت مي رسد .

فرمانده انتظامي سيستان و بلوچستان با اشاره به اينکه سوداگران مرگ در اين درگيري با استفاده از تاريکي شب و کوهستاني بودن منطقه متواري شده بودند افزود: با توجه به اينکه هويت قاچاقچيان توسط پليس شناسايي شده بود در همان ساعت اوليه تلاش هاي گسترده تيم هاي اطلاعاتي و يگان هاي عملياتي پليس براي دستگيري ضاربان آغاز شد.

وي تصريح کرد: قاچاقچيان مسلح پس ازاين درگيري با تغيير مداوم محل سکونت و استفاده از هويت جعلي و زندگي در ارتفاعات شهرستان هاي مهرستان، ايرانشهر و سرباز خود را مخفي کرده بودند.

وي گفت: پس از ماه ها اقدامات فني و تخصصي گسترده، آخرين محل تردد دو ضارب اصلي اين حادثه در شهرستان چابهار توسط کاراگاهان پليس آگاهي استان شناسايي شد که بامداد امروز در يک عمليات غافلگيرانه و ضربتي در مخفيگاهشان دستگير شدند.

رحيمي با اشاره به اينکه متهمان داراي سوابق کيفري بودند، خاطر نشان کرد: متهمان در تحقيقات تخصصي کارآگاهان پليس آگاهي به شهادت رساندن اين مامور پليس اعتراف کردند .

تعداد بازديد:277 آخرين تغييرات:96/02/12
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر