دوشنبه 31 ارديبهشت 1397 - 5 رمضان 1439 - 21 مي 2018
صفحه اصلي/ايران و جهان

عربستان علیه ایران حماقت کند جایی جز مکه و مدینه امن نخواهد بود

سردار دهقان در گفتگو با المنار:

عربستان عليه ايران حماقت کند جايي جز مکه و مدينه امن نخواهد بود

وزير دفاع جمهوري اسلامي ايران هشدار داد که اگر سعودي ها مرتکب حماقت نظامي عليه ايران شوند هيچ جاي امني جز مکه و مدينه در عربستان وجود نخواهد داشت.

به گزارش خبرگزاري مهر، سردار «حسين دهقان» وزير دفاع جمهوري اسلامي ايران در گفتگوي اختصاصي با شبکه المنار هشدار داد که اگر عربستان مرتکب حماقت نظامي عليه ايران شود هيچ جاي امني جز مکه و مدينه در عربستان وجود نخواهد داشت.

سردار دهقان در پاسخ به سوال مجري المنار که پرسيده بود آيا عربستان قادر به انتقال نبرد به ايران و حمله به ايران است، تصريح کرد: من نمي دانم آنها چگونه مي خواهند اين کار را انجام دهند، من به آنها نسبت به عدم ارتکاب حماقت نصيحت مي کنم اما اگر دست به اين کار بزنند بعيد مي دانم که از عربستان جايي جز مکه و مدينه سالم بماند.

وي افزود: عربستان به درجه اي از استئصال رسيده که حاضر است براي بنيامين نتانياهو به منظور تحريک وي عليه ما چاپلوسي و تملق کند.

سردار دهقان در ادامه تصريح کرد: ما به هيچ وجه در پي اشغال هيچ گونه کشور عربي يا مسلمان نبوده ايم و نخواهيم بود. آنها امروز گمان مي کنند که قادر به عرض اندام در مقابل ملت ها و  بويژه ملت بزرگ و متمدني همچون ايران هستند، آنها متوجه چيزي که بر زبان جاري مي کنند نيستند و علت آن نيز غرور، تکبر و جهل است.

لازم به ذکر است که مصاحبه کامل شبکه المنار لبنان با سردار دهقان فردا به صورت کامل از اين شبکه خبري پخش خواهد شد.

تعداد بازديد:256 آخرين تغييرات:96/02/18
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر