دوشنبه 31 ارديبهشت 1397 - 5 رمضان 1439 - 21 مي 2018
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

درویش: مذاکره‌ای با دایی نداشته‌ایم/ هیات مدیره فردا نظر می‌دهد

توافق سايپا با علي دايي؟

درويش: مذاکره‌اي با دايي نداشته‌ايم/ هيات مديره فردا نظر مي‌دهد

مديرعامل باشگاه سايپا به خبر توافق علي دايي با اين باشگاه واکنش نشان داد و گفت: هيات مديره باشگاه روز شنبه در اين مورد تصميم نهايي را خواهد گرفت.

به گزارش خبرنگار مهر، ليگ برتر فوتبال ايران و همچنين مسابقات جام حذفي روز گذشته به اتمام رسيد تا گمانه زني ها درباره انتخاب سرمربيان جديد تيم هاي مختلف ليگ برتري بالا بگيرد.

علي دايي که روز گذشته موفق شد تيم نفت را به عنوان قهرماني جام حذفي برساند يکي از گزينه هايي است که از او به عنوان سرمربي فصل آينده تيم سايپا ياد مي شود. علي دايي بعد از بازي فينال جام حذفي هم به خبرنگاران گفت که ديگر در تيم نفت نمي ماند و از بازيکنان اين تيم خداحافظي کرده است.

رضا درويش مديرعامل باشگاه سايپا در گفتگو با خبرنگار مهر درباره اينکه گفته مي شود اين باشگاه با علي دايي براي فصل بعد به توافق نهايي رسيده است، گفت: ما پنج مربي مدنظر داشتيم که بنده آنها را به هيات مديره معرفي کردم. قرار است در جلسه فردا، هيات مديره نظر خود را درباره گزينه هايي که معرفي کرده ام، بدهد.

وي تاکيد کرد: تيم نفت تهران روز گذشته در فينال جام حذفي بازي داشته است آن وقت چطور ممکن است ما با علي دايي توافق کرده باشيم؟!

مديرعامل باشگاه سايپا در خصوص اينکه گفته مي شود مذاکره با دايي در روزهاي گذشته صورت گرفته است، گفت: خير ما مذاکره اي با دايي نداشته ايم. خبرنگاري از من سوال کرد که آيا دايي جزو گزينه هاي شما هست يا خير که من هم گفتم ايشان جزو گزينه هاي ما هست اما تيتر زدند که دايي تنها گزينه سايپاست.

درويش خاطرنشان کرد: همانطور که گفتم ما پنج مربي مدنظر داريم و در جلسه فردا، اعضاي هيات مديره اعلام مي کنند با کدام مربي موافق هستند. سپس با آن مربي مذاکره مي کنيم و برنامه هايش را مي گيريم.

تعداد بازديد:270 آخرين تغييرات:96/02/23
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر