چهارشنبه 18 تير 1399 - 16 ذي القعده 1441 - 8 ژولاي 2020
صفحه اصلي/سياسي و اقتصادي


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

آقایان توهین و افترا را شروع کرده اند

رئيسي در جمع مردم ورامين:

آقايان توهين و افترا را شروع کرده اند

نامزد انتخابات رياست جمهوري گفت: اقايان توهين و افترا را شروع کرده اند اما بدانند که ما مانند شهيد بهشتي اين ميدان را ترک نمي کنيم و با کمک مردم اين وضعيت را تغيير مي دهيم.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سيد ابراهيم رئيسي نامزد دوازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري در جمع مردم ورامين با تبريک ايام و اعياد شعبانيه، گفت: انشالله انچه خير و مصلحت ملت است در انتخابات با عنايت حضرت ولي عصر رقم بخورد.

وي گفت: حضور با بصيرت مردم ورامين در سال ٤٢ براي دفاع از امام و انقلاب به ياد ماندني است. نصل امروز از نسل آنروز ورامين با بصيرت تر و انقلابي تر است.

نامزد دوازهمين دوره انتخابات رياست جمهوري با بيان اينکه آسيب اساسي امروز کشور نگاه دولت فعلي به بيگانگان است، گفت: موثر دانستن بيگانه در همه مسائل کشور نگاه دولت فعلي است که بر اساس آن ظرفيت هاي کشور را ٤ سال معطل کردند.

رئيسي ادامه داد: اين نگاه آسيب ها و نگراني هاي جدي را در کشور ايجاد کرده است.

وي با اشاره به برخي کشورها که اين سياست در آنها اجرا شده است، اظهار داشت: تمام تاسيسات هسته اي ليبي را غربي ها تعطيل کردند و پس از آن توان موشکي آنها را خنثي کردند که در نتيجه آن امروز شاهد يک مديريت بي ثبات در اين کشور هستيم.

ريختن بتن در قلب راکتور پايان کار نيست

رئيسي افزود: امروز غربي ها عربستان سعودي را بعنوان يکي از ناقضان اصلي حقوق بشر به عضويت کميسيون حقوق بشر درآورده اند در حالي که دو سال است زنان و کودکان را در يمن به خاک و خون مي کشد.

نامزد دوازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري با بيان اينکه ريختن بتن در قلب راکتور پايان کار نيست ادامه داد: موشک براي جنگيدن نيست، بلکه براي نجنگيدن، ايجاد امنيت و آسايش و بازدارندگي دشمنان است.

وي خاطر نشان کرد: امروز اين دستاورد که توسط جوانان متعهد کشورمان به دست آمده مورد تحقير و تمسخر آقايان قرار گرفته است.

رئيسي بيکاري و بحران اقتصادي را براي کشوري که هزاران شهيد تقديم اسلام و انقلاب کرده است را نامطلوب برشمرد و اظهار داشت: امروز بيش از ١٧ هزار کارگاه در کشور تعطيل شده اند که مشکل آنها عدم وجود نقدينگي است، در حالي که در دولت فعلي بيش از ٧٠٠ هزار ميليارد تومان توليد نقدينگي وجود داشته است.

آقايان چه خطري را احساس کرده اند که امروز باران تهمت ها را از داخل و خارج متوجه ما کرده اند

وي ادامه داد: اين توليد نقدينگي در حالي است که به اذعان وزير صنعت نياز کارگاه هاي کشور ١٠٠ هزار ميليارد تومان است، اگر اقايان ادعاي فهم اقتصادي دارند چرا کاري از پيش نمي برند.

نامزد دوازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري با بيان اينکه زماني که اين وضعيت را ديديم احساس به حضور کرديم، گفت: دولت قبل در سال ٥ ميليارد دلار کالاي چيني وارد کشور مي کرد اما در دولت فعلي عليرغم شعارها براي مقابله با واردات کالاي چيني، برابر آمارها سالانه ١٠ ميليارد دلار کالاي چيني وارد شده.

وي ادامه داد: آقايان چه خطري را احساس کرده اند که امروز باران تهمت ها را از داخل و خارج متوجه ما کرده اند.

رئيسي گفت: چرا تهمت مي زنيد. از چه ناراحت و عصباني هستيد. از کارگران معدن گلستان يا از مردمي ناراحتيد که مي گويند يک اختلاس کم بشود مشکل مسکن مهر حل خواهد شد.

از هيچ سنگ، چوب، نيزه و شمشيري هراس نداريم

نامزد انتخابات با بيان اينکه درد ما فساد و کم کاري است، اظهار داشت: مي خواهند مردم را نااميد کنند. چرا مردم را دچار سرخوردگي مي کنيد؟ اقايان توهين و افترا را شروع کرده اند اما بدانند که ما مانند شهيد بهشتي اين ميدان را ترک نمي کنيم و با کمک مردم اين وضعيت را تغيير مي دهيم.

رئيسي افزود: از هيچ سنگ، چوب، نيزه و شمشيري هراس نداريم و براي نجات اقتصاد، فرهنگ و سياست به عرصه امديم. مردم در روز انتخابات حتما وضعيت را تغيير مي دهند.

وي در پايان گفت: انتخابات رقم زدن شرايط استثنايي است اما وضعيت عميق تر است. بايد در اين شرايط ارزشهاي انقلاب با اعتماد به خدا و اعتماد مردم و دستان جوانان و مردم احيا و وضعيت را تغيير دهيم.

تعداد بازديد:600 آخرين تغييرات:96/02/23
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر