دوشنبه 31 ارديبهشت 1397 - 5 رمضان 1439 - 21 مي 2018
صفحه اصلي/اخبار استان


 
 


 


 


 
خروجي RSS

اتحاد ستادهای رئیسی و قالیباف در سیستان و بلوچستان

مهر گزارش مي دهد:

اتحاد ستادهاي رئيسي و قاليباف در سيستان و بلوچستان

زاهدان - پس از انصراف روز گذشته محمد باقر قاليباف به نفع حجت الاسلام ابراهيم رئيسي، موج جديدي از شور و هيجان در ميان طرفداران اين کانديداها در سيستان و بلوچستان ايجاد شده است.

خبرگزاري مهر، گروه استان ها: سه روز ديگر تا روز سرنوشت ساز ۲۹ ارديبهشت باقي مانده است و حالا ديگر رقابت نامزدها بسيار پر شور و حرارت شده و همه درحال آماده شدن براي روز انتخابات هستند.

در اين ميان پس از انصراف روز گذشته محمد باقر قاليباف به نفع حجت الاسلام ابراهيم رئيسي موج جديدي از شور و هيجان در ميان طرفداران اين کانديداها در استان سيستان و بلوچستان ايجاد شده است.

شب گذشته پس از اعلام اين انصراف و حمايت ستادهاي اين دو کانديدا با هم تجميع شدند و مسئولين ستاد حجت الاسلام رئيسي با حضور در ستادهاي دکتر قاليباف ضمن تشکر، از آن ها براي ادامه همکاري دعوت کردند که اين موضوع موجب ايجاد موج گسترده حمايت از اين دو نامزد شد.

به طوري که طرفداران قاليباف و رئيسي در زاهدان در مقابل ستادهايشان با نصب پارچه نوشته ها و در دست گرفتن کاغذ نوشته هاي متعدد شعار «اتحاد، اتحاد» سر مي دادند.

اما در مقابل ستادهاي مهمترين رقيب حجت السلام رئيسي يعني دکتر حسن روحاني نيز بيکار نبودند و با ايجاد کارناوال ها و تبليغات پر شور در خيابان ها شورو هيجان در خيابان هاي مرکز استان سيستان و بلوچستان را به اوج رساندند.

در خيابان «دانشگاه» زاهدان که يکي از مهمترين خيابان هاي اين شهر است تقريبا از ساعت ۸ شب به بعد خيابان کاملا بسته مي شود و در اين ميان طرفداران يک کانديداي خاص با در دست داشتن پارچه هاي رنگي و پخش آهنگ هايي با صداي بلند فضايي متفاوت را بر اين شهر با بافت مذهبي حاکم مي کنند.

نکته جالب توجه ديگر اينکه حالا ديگر همه با همه توان به ميدان آمده اند و هرکسي به هر طريقي که مي تواند سعي مي کند نامزد مورد علاقه و حمايت خود را به ديگران معرفي کند.

البته متاسفانه در اين ميان طرفداران برخي از کانديداها از برخي امکانات و ظرفيت ها که جنبه عمومي و دولتي دارند به نفع خود استفاده مي کنند که موجب مشکلاتي در استان سيستان و بلوچستان شده است.

اما از اين نکته که بگذريم عصر ديروز انصراف دکتر قاليباف موج جديدي از حمايت از آقاي رئيسي در استان سيستان و بلوچستان ايجاد کرد که هم تبليغات شهري و هم فضاي مجازي را تحت تاثير قرار داد از همين رو رئيس ستاد محمد باقر قاليباف در استان سيستان و بلوچستان طي بيانيه اي اعلام حمايت خود از حجت السلام سيد ابراهيم رئيسي را اعلام کرد.

اعلام حمايت مسئول ستاد مرکزي دکتر قاليباف در سيستان و بلوچستان از رئيسي

به گزارش خبرگزاري مهر، «اسحاق مقدم» مسئول ستاد مرکزي دکتر قاليباف در سيستان و بلوچستان طي پيامي از همه حاميان مردمي اين نامزد دوازدهمين دوره رياست جمهوري تشکر کرد و از مسئولان ستاد هاي دکتر قاليباف در سراسر استان سيستان و بلوچستان خواست در جهت حمايت از حجت الاسلام رئيسي و تشکيل «اتحاد ايران براي تغيير» کليه اين ستاد ها در اختيار حاميان حجت الاسلام رئيسي قرار بگيرد.

البته موج حمايت از حجت الاسلام رئيسي همچنان در حال رشد است از همين رو دبير جبهه مردمي نيروهاي انقلاب سيستان و بلوچستان در گفت و گو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: حرکت آقاي قاليباف يک حرکت ايثارگرانه بود که موجب مي شود معادلات انتخابات تغيير کند.

وي افزود: جبهه مردمي نيروي هاي انقلاب اسلامي همانطور که پيش از اين نيز وعده داده بود به يک کانديداي واحد رسيد که اميدواريم به فضل الهي نتيجه انتخابات در مرحله نخست به نفع نامزد جبهه نيروهاي انقلاب رقم بخورد.

وي گفت: بر اساس تصميم شوراي مرکزي جبهه مردمي نيروهاي انقلاب که به همه استان‌ها ابلاغ شده حمايت همه ستادها از جمله ستاد آقاي قاليباف از آقاي رئيسي همچنان ادامه دارد و انصراف يا کناره‌گيري نامزدهاي جبهه به معناي تعطيلي ستادها نيست.

سلطانعلي مير ادامه داد: از اعضاي ستاد آقاي قاليباف خواهشمنديم با همان توان پيش از انصراف ايشان به فعاليت و تبليغات خود براي آقاي رئيس ادامه بدهند.

البته حالا ديگر همه چهرهاي سياسي استان وارد عمل شده اند حتي نمايندگان مجلس نيز ورود پر رنگي به ستادها دارند و هرکدام از آنها در ستادهاي مختلف حضور پيدا مي کنند.

حسينعلي شهرياري در گفت‌وگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: خوشبختانه اتحادي که اين بار در ميان نيروهاي انقلاب ايجاد شده بسيار اميدوار کننده است.

وي افزود: اين اتحاد که شايد در گذشته به اين شکل در ميان نيروهاي انقلاب ايجاد نشده بود قطعا موجب افزايش آراي جبهه انقلاب اسلامي مي شود.

وي با اشاره به انصراف آقاي قاليباف خاطر نشان کرد: اين اقدام دکتر قاليباف کار بسيار شايسته و ايثارگرانه اي بود، زيرا طبق قولي که از قبل داده بود به وظيفه انقلابي خود عمل کرد.

نماينده مردم زاهدان در مجلس شوراي اسلامي تصريح کرد: اين عمل آقاي قاليباف موجب وحدت بيش از پيش نيروهاي ولايي و انقلابي شد که به راستي جاي تشکر و قدرداني دارد.

وي گفت: حجت‌الاسلام رئيسي فردي آشنا با درد محرومان و مدير و مدبر است که اميدواريم با روندي که در جامعه در حال شکل‌گيري است و با توجه به نظر سنجي ها ايشان در انتخابات پيروز شود و به نابساماني‌هاي اقتصادي کشور رسيدگي کند.

البته نکته جالب توجه ديگر در استان سيستان و بلوچستان اين است که در اين ميان ستاد آقاي ميرسليم نيز با آرامشي خاص به انجام امور تبليغاتي خود مشغول است و به دور از هرگونه حاشيه تمرکز خود را براي ادامه تبليغات متمرکز کرده است.

در هر صورت فارغ از هر نتيجه اي که در انتخابات رغم بخورد پيروز واقعي اين انتخابات مردم هميشه در صحنه ايران اسلامي هستند زيرا با حضور پرشور و شعور خود به دشمنان اين آب و خاک نشان مي دهند که همچنان پاي اين نظام و انقلاب ايستاده اند.

تعداد بازديد:270 آخرين تغييرات:96/02/27
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر