چهارشنبه 3 بهمن 1397 - 17 جمادي الاول 1440 - 23 ژانويه 2019
صفحه اصلي/اخبار استان


 
 


 


 


 
خروجي RSS

گرفتاری اشرار مسلح در کمین تکاوران پلیس سیستان و بلوچستان

فرمانده انتظامي سيستان و بلوچستان خبر داد:

گرفتاري اشرار مسلح در کمين تکاوران پليس سيستان و بلوچستان

زاهدان - فرمانده انتظامي سيستان و بلوچستان از گرفتاري اشرار مسلح در کمين تکاوران پليس خبر داد و گفت: اعضاي اين باند به چهار فقره قتل و مجروح کردن دو نفر ديگر اعتراف کردند.

به گزارش خبرگزاري مهر به نقل از روابط عمومي نيروي انتظامي سردار حسين رحيمي در تشريح جزئيات دقيق اين خبر، اظهار داشت: تيم هاي تکاوري پليس به منظور حفظ امنيت جامعه در محورهاي فرعي منطقه «کورين» حين گشت زني با اشرار مسلح درگير شدند.

وي افزود: پس از مدتي درگيري مسلحانه و با توجه به آتش پر حجم تکاوران پليس، سه شرور مسلح به همراه دو قبضه سلاح کلاش و مقاديري مهمات مربوطه دستگير شدند و در پاکسازي منطقه درگيري توسط تيم هاي عملياتي پليس، ۱۴۸ کيلو ترياک از اين اشرار و قاچاقچيان کشف شد.

وي به سابقه دار بودن متهمان اشاره و بيان داشت: اعضاي اين باند مسلح جهت تحقيقات بيشتر به مقر پليس منتقل شده و تحت تحقيقات تخصصي قرار گرفتند.

فرمانده انتظامي سيستان و بلوچستان با اشاره به اينکه متهمان داراي سوابق قتل و درگيري مسلحانه بودند، افزود: اين اشرار مسلح در تحقيقات تخصصي تيم هاي اطلاعاتي پليس به حمل مسلحانه مواد مخدر، انجام چهار فقره قتل مسلحانه و زخمي کردن دو نفر ديگر اعتراف کردند.

وي ضمن بيان اينکه اين اشرار مسلح پس از تکميل تحقيقات به مراجع قضائي معرفي شدند، خاطر نشان کرد: نيروي انتظامي با اشراف اطلاعاتي و حضور محسوس و نامحسوس در تمام نقاط اين استان پهناور با کساني که بخواهند امنيت و آرامش جامعه را به خطر بياندازند به شدت و قاطعيت برخورد مي کند.

تعداد بازديد:248 آخرين تغييرات:96/03/28
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر