چهارشنبه 30 خرداد 1397 - 6 شوال 1439 - 20 ژوئن 2018
صفحه اصلي/اخبار استان


 
 


 


 


 
خروجي RSS

اختصاص ۱۸۰۰ میلیارد تومان اعتبار آب و برق در سیستان و بلوچستان

معاون رئيس جمهور خبر داد:

اختصاص ۱۸۰۰ ميليارد تومان اعتبار آب و برق در سيستان و بلوچستان

زاهدان - رئيس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: يک هزار و ۸۰۰ ميليارد تومان اعتبار براي اجراي طرح‌هاي آب و برق در سيستان و بلوچستان اختصاص مي يابد.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد باقر نوبخت عصر امروز در نشست با مديران استاني وزارت نيرو در سيستان و بلوچستان که در محل سالن جلسات استانداري برگزار شد، اظهار داشت: با توجه به گرماي بي سابقه هفته گذشته و مشکلاتي که در اثر آن در استان سيستان و بلوچستان براي مردم به وجود آمد با دستور رئيس محترم جمهور وزير نيرو به استان سفر کرد.

وي افزود: پس از بازگشت وزير نيرو از استان سيستان و بلوچستان و ارائه گزارش در هئيت دولت تصميم گرفته شد تا سازمان برنامه و بودجه با همکاري وزارت نيرو، سريعا برنامه هاي خود را براي حل مشکلات آب و برق استان ارائه کنند.

وي با اشاره به اينکه سفر امروز براي پيگيري اين مصوبات است، گفت: مقرر شده به ميزان يک هزار و ۸۰۰ ميليارد تومان در طرح‌هاي آب و برق استان سيستان و بلوچستان سرمايه گذاري شود که يک هزار و ۶۲ ميليارد تومان آن براي طرح‌هاي آب و مابقي در حوزه طرح‌هاي برق هزينه مي شود.

رئيس سازمان برنامه و بودجه کشور خاطر نشان کرد: دستيابي به منابع جديد انرژي و همينطور آب يکي از راهکارهاي مقابله با وضعيت موجود است که بايد در استان سيستان و بلوچستان نيز به صورت جدي پيگيري شود.

وي تصريح کرد: مشکلات حوزه آب و برق در کشور و همچنين استان سيستان و بلوچستان از قبل شناسايي شده و در حال حاضر به دنبال رفع اين مشکلات هستيم.

وي با اشاره به نگاه ويژه دولت به استان سيستان و بلوچستان افزود: مطالبات و مشکلات مردم اين استان براي دولت مهم است و به همين دليل رئيس جمهور دستور رسيدگي ويژه به مشکلات را صادر کرده است.

معاون رئيس جمهور با اشاره به تلاش دولت براي توسعه استان تصريح کرد: مطمئن باشيد که در دولت آينده توجه به استان سيستان و بلوچستان بيش از گذشته خواهد بود.

تعداد بازديد:147 آخرين تغييرات:96/03/30
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر