چهارشنبه 15 مرداد 1399 - 15 ذي الحجه 1441 - 5 آگوست 2020
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

والیبالیست‌های جوان ابتدای راه هستند/ دیدار سختی با اوکراین داریم

عطايي پس از پيروزي بر ايتاليا:

واليباليست‌هاي جوان ابتداي راه هستند/ ديدار سختي با اوکراين داريم

سرمربي تيم واليبال جوانان ايران پس از پيروزي برابر ايتاليا در مسابقات قهرماني جهان گفت: شروع بسيار خوبي داشتيم، اما نبايد فراموش کنيم که هنوز اول راه هستيم.

به گزارش خبرگزاري مهر، تيم ملي واليبال جوانان ايران در نخستين مسابقه خود در نوزدهمين دوره رقابت هاي قهرماني جهان از ساعت ۲۰ به وقت تهران در سالن بودوار آرناي شهر چسکه بوجويتسه برابر ايتاليا قرار گرفت و توانست با نتيجه ۳ بر صفر و با امتيازهاي ۲۵ بر ۲۲، ۲۵ بر ۱۹ و ۲۵ بر ۲۱ حريف خود را شکست دهد.

بهروز عطايي، سرمربي تيم ملي واليبال جوانان ايران درخصوص بازي اول تيمش برابر ايتاليا و پيروزي مقابل اين تيم اظهار داشت: به هر حال شروع هر تورنمنت براي تمام تيم ها سخت است و ما هم از قاعده مستثنا نبوديم. ما با تيمي بازي داشتيم که سابقه بسيار خوبي در واليبال دنيا دارد و از جمله تيم هاي خوب دنيا در تمام رده ها است.

وي ادامه داد: ما اطلاعات خيلي خوبي از ايتاليا داشتيم و خوشبختانه اين اطلاعات به خوبي از طرف بازيکنانم در زمين اجرا شد. به هر حال شروع بسيار خوبي داشتيم، اما نبايد فراموش کنيم که هنوز اول راه هستيم. سعي مي کنيم قدم به قدم جلو برويم و در مراحل بعدي هم با همين تفکر و نگرش پيش خواهيم رفت.

سرمربي تيم ملي واليبال جوانان ايران درخصوص بازي بعدي ايران برابر اوکراين خاطرنشان کرد: اوکراين تيم بسيار خوبي است و من بازي هاي اين تيم در مسابقات قهرماني اروپا را از نزديک ديده ام. آنها در بازي نخست خود برابر آرژانتين بسيار بد بودند و من اصلاً به اين بازي توجه نخواهم کرد. سعي مي کنيم اطلاعاتي که از تيم داريم را ملاک عمل خود قرار دهيم. اوکراين تيم قدرتمندي است و بازيکنان اين تيم سرويس هاي بسيار خوبي مي زنند؛ ضمن اينکه در دفاع هم بسيار خوب هستند.

عطايي ادامه داد: بدون شک آنها شرايط متفاوتي نسبت به بازي اول خود برابر ما خواهند داشت. اميدوارم بازي بسيار خوبي باشد و بايد بگويم که ما به اهميت بازي دوم هم کاملاً آگاه هستيم.

نوزدهمين دوره مسابقات واليبال قهرماني جوانان زير ۲۱ سال جهان با حضور ۱۶ تيم برتر از دوم تا يازدهم تيرماه به ميزباني جمهوري چک و در شهرهاي «چسکه بوجويتسه» و «برنو» برگزار مي شود. تيم ملي واليبال جوانان ايران در دور مقدماتي اين رقابت ها در گروه سوم با تيم هاي ايتاليا، آرژانتين و اوکراين همگروه است و فردا در دومين مسابقه خود از ساعت ۱۵ به وقت ايران برابر اوکراين قرار خواهد گرفت.

تعداد بازديد:437 آخرين تغييرات:96/04/03
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر