چهارشنبه 27 تير 1397 - 5 ذي القعده 1439 - 18 ژولاي 2018
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

اتفاقی که برای استقلال حاشیه‌ساز می‌شود/ جذب بازیکنان بدون تست

تصميمي خلاف سالهاي گذشته؛

اتفاقي که براي استقلال حاشيه‌ساز مي‌شود/ جذب بازيکنان بدون تست

باشگاه استقلال درحالي چند بازيکن جديد را جذب کرده است که برخلاف عرف بين اللملي فوتبال که در همين باشگاه هم رعايت مي شد، اين بازيکنان تست پزشکي نداده اند.

به گزارش خبرنگار مهر، در همه تيم هاي بزرگ و مطرح فوتبال دنيا و حتي ايران انجام تست پزشکي از بازيکنان جديد امري قطعي و حتمي است و اين دسته از بازيکنان تا مراحل مختلف تست هاي پزشکي را پشت سرنگذارند قراردادشان را امضا نمي کنند.

باشگاه استقلال نيز در سالهاي گذشته اين کار را انجام مي داد و به واسطه حضور دکتر امين نوروزي که از خوب هاي اين عرصه است از بازيکنان تست پزشکي مي گرفت تا بازيکناني جذب اين تيم شوند که از نظر سلامت مشکلي نداشته باشند.

اما در فصل نقل و انتقالات ليگ هفدهم چند بازيکن بدون تست پزشکي جذب شده اند و ظاهرا مثل گذشته مورد معاينات لازم قرار نگرفته اند. همين امر دلخوري هايي را در معاونت پزشکي اين باشگاه ايجاد کرده است.

اين در حالي است که برخي بازيکنان جذب شده سابقه مصدوميت هاي پرتعداد را دارند و اين احتمال را بايد داد که با شروع ليگ برتر اين مصدوميت ها دوباره تکرار شود. در اين صورت بايد منتظر حاشيه سازي جديد در اين تيم بود که توسط خودي ها پايه ريزي شده است.

تعداد بازديد:203 آخرين تغييرات:96/04/10
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر